Sex a vztahy

16. července 2018 16:44

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle jsou věci, které dělají znamení zvěrokruhu ihned po sexu! Kdo to chce znovu, a které jde hned spát?

Horoskop nám dokáže prásknout nejen to, jací jsme při sexu, ale také těšně po něm. Sedí to?

Už jste asi na našich stránkách stihli přijít na to, že pomocí horoskopu se dá v sexu odhadnout opravdu vše. Můžete zjistit, jak bude jednotlivé znamení šikovné v posteli, jak bude líbat, či jakou má ve skrytu duše úchylku. Ze sexuálního horoskopu se dá totiž vyčíst, co bude dělat váš potenciální partner ihned po aktu. Budete si s ním povídat, chystat na další číslo, nebo prostě půjde hned spát? Upřímně, u některých znameních to opravdu není moc veselé čtení.

Beran – Jsou přeborníky na sex na jednu noc a jejich mozek je pořád v jednom kole. Je tak dost možné, že už ho po sexu přestanete zajímat. A brzy dokonce zapomene i vaše jméno.

Býk – Ti se většinou při intimních hrátkách velmi snadno unaví. A jelikož mají rádi klid a pohodlí, jdou většinou po sexu hned spinkat. A je jim jedno, že vy byste třeba chtěli pokračovat.

Blíženci – Nikdy nezůstanou v posteli. Často jdou raději hned na záchod, klidně i na velkou. A často si vezmou i nějaký ten časopis na čtení.

Rak – Raci jsou romantici, co se všeobecně rádi mazlí. A přesně to bude chtít dělat i po sexu. Chce se k partnerovi přitulit a cítit se vedle něho v naprostém bezpečí.

Lev – Jsou známí pro své velké sebevědomí a ego. Ihned proto začnou básnit o tom, jak to bylo super. A jak byl hlavně on úplně super. Začne popisovat svůj “olympijský“ výkon. Jenže o to, jak se to ve skutečnosti líbilo vám, se příliš nezajímá. A samozřejmě vás o tom, že jsou posteloví borci, chtějí za pár minut přesvědčit znovu.

Panna – Ty naopak rády rýpou a svůj protějšek ihned upozorní na jeho postelové chyby. Panny začnou radit, v čem byste se měli zlepšit. Mají zkrátka velmi vysoké nároky a chtějí mít sex co nejlepší. Když ovšem chcete vy poukázat na některou jejich chybu, je ihned zle.

Váhy – Nejsou tak sebevědomý jako Lvi, ale i oni chtějí po hrátkách slyšet chválu. Začnou se vás proto ptát, jací byli. Ale zkouší to rádoby nenápadně.

Štír – Štíři jsou mnohdy po sexu dosti nejistí. Pokud tedy vaše intimní chvíle nestály moc za to, je dost dobře možné, že bude litovat, že k nim vůbec došlo.

Střelec – Rádi byste si dali panáka či aspoň trošku alkoholu. Nejste si ovšem jistí, zda to je hned po sexu vhodné. Chvilku to tedy v sobě dusíte a pak jdete radši spát.

Kozoroh – Je metodický a má rád své rituály. Tím po sexu pak většinou bývá sprcha. Neradi chodí spát upocení ze sexuálních hrátek.

Vodnář – Rádi si povídají. A nejde jen o prázdné a povinné řečičky po sexu. Většinou jde o vážná či osobní témata. Vodnář vás totiž chce co nejvíce poznat a po sexu má snad ještě větší nutkání si povídat, než normálně.

Ryby – Možná tomu lze těžko věřit, ale právě Ryby jsou znamením, které vás už po pár minutách začne nutit do dalšího sexuálního kola. Někdy se sice zdají ostýchaví, jakmile ovšem najedou na své sexuální tempo, chtějí to klidně i několikrát za noc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také