Virály

16. července 2018 15:33

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Víte, se kterým znamením budete nejlepšími přáteli? Blíženci si nejvíce porozumí s Vodnáři, Lvi zase s...

Nejčastěji vzniká mezi lidmi pouto v návaznosti na měsíc, ve kterém se narodili. Některá znamení k sobě pasují lépe než jiná.

Znamení zvěrokruhu existuje 12, každé znamení je jiné, a pro to ke každému pasuje někdo trošku jiný.

BERAN + VÁHY

Tyto dvě znamení se perfektně doplňují. Učí se od sebe každou chvíli. Berani nad věcmi nepřemýšlí a jednají impulsivně, kdežto Váhy si vše raději promyslí dvakrát. Takové kamarádky potřebují jedna druhou. Dohromady tvoří vyváženou dvojku.

BÝK + RYBY

Býk je v kamarádském vztahu dominantnější polovina. Ryby si často nevěří a potřebují nakopnout, to od kamarádů ve znamení Býka mohou stoprocentně čekat. Pokud se ryby zasní nad něčím nereálným, Býk je dokáže zase poslat zpět na zem.

BLÍŽENCI + VODNÁŘ

Jak Blíženci, tak Vodnáři potřebují svobodu. Ani jedna z kamarádek si nebude brát osobně, když ta druhá tráví čas i s někým jiným. Obě znamení si navzájem umí poskytnou prostor. Vodnář dokáže pochopit střídání nálad u druhé polovičky a Blíženec zase impulzivní gesta.

Jsou dokonalou dvojkou.

RAK + STŘELEC

Střelci jsou velmi otevřené extrovertní osoby, které se snadno spřátelí s každým. Raci se nejlépe cítí v prostředí někoho, koho dobře znají. Tyto dvě znamení jsou tedy perfektní kombinací, která se doplňuje. Střelci snadno dokáží zapomenout, kde je jejich klidový přístav, od toho jsou zde Raci, kteří jim přístav připomínají.

LEV + ŠTÍR

Toto spojení by se mohlo na první pohled zdát jako nereálné, ale opak je pravdou. Lev zbožňuje pozornost, což může v blízkosti dominantního Štíra způsobit neplechu. Přátelství těchto dvou bude bouřlivé, ale nikdy nebude nudné. Oba se mohou spolehnout, že se o sebe dokáží postarat i když zrovna nejsou spolu.

PANNA + KOZOROH

Ani Panny ani Kozorozi nemají rádi překvapení. Obě znamení jsou nejvíce spokojeni, když přesně ví, co je čeká. Někdo by se ze životní rutiny zbláznil, někdo naopak jistotu a rutinu vyhledává. Tyto dvě znamení si perfektně rozumí a zbytečně se nepouštějí do novinek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také