návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Víte, se kterým znamením budete nejlepšími přáteli? Blíženci si nejvíce porozumí s Vodnáři, Lvi zase s...

Nejčastěji vzniká mezi lidmi pouto v návaznosti na měsíc, ve kterém se narodili. Některá znamení k sobě pasují lépe než jiná.
Vydáno: 16.07.2018
nejlepší kamarádi podle znamení
Autor: istock.com nejlepší kamarádi podle znamení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znamení zvěrokruhu existuje 12, každé znamení je jiné, a pro to ke každému pasuje někdo trošku jiný.

BERAN + VÁHY

Tyto dvě znamení se perfektně doplňují. Učí se od sebe každou chvíli. Berani nad věcmi nepřemýšlí a jednají impulsivně, kdežto Váhy si vše raději promyslí dvakrát. Takové kamarádky potřebují jedna druhou. Dohromady tvoří vyváženou dvojku.

BÝK + RYBY

Býk je v kamarádském vztahu dominantnější polovina. Ryby si často nevěří a potřebují nakopnout, to od kamarádů ve znamení Býka mohou stoprocentně čekat. Pokud se ryby zasní nad něčím nereálným, Býk je dokáže zase poslat zpět na zem.

BLÍŽENCI + VODNÁŘ

Jak Blíženci, tak Vodnáři potřebují svobodu. Ani jedna z kamarádek si nebude brát osobně, když ta druhá tráví čas i s někým jiným. Obě znamení si navzájem umí poskytnou prostor. Vodnář dokáže pochopit střídání nálad u druhé polovičky a Blíženec zase impulzivní gesta.

Jsou dokonalou dvojkou.

RAK + STŘELEC

Střelci jsou velmi otevřené extrovertní osoby, které se snadno spřátelí s každým. Raci se nejlépe cítí v prostředí někoho, koho dobře znají. Tyto dvě znamení jsou tedy perfektní kombinací, která se doplňuje. Střelci snadno dokáží zapomenout, kde je jejich klidový přístav, od toho jsou zde Raci, kteří jim přístav připomínají.

LEV + ŠTÍR

Toto spojení by se mohlo na první pohled zdát jako nereálné, ale opak je pravdou. Lev zbožňuje pozornost, což může v blízkosti dominantního Štíra způsobit neplechu. Přátelství těchto dvou bude bouřlivé, ale nikdy nebude nudné. Oba se mohou spolehnout, že se o sebe dokáží postarat i když zrovna nejsou spolu.

PANNA + KOZOROH

Ani Panny ani Kozorozi nemají rádi překvapení. Obě znamení jsou nejvíce spokojeni, když přesně ví, co je čeká. Někdo by se ze životní rutiny zbláznil, někdo naopak jistotu a rutinu vyhledává. Tyto dvě znamení si perfektně rozumí a zbytečně se nepouštějí do novinek.

Jak poznáte, že vás partner nepodvede?

ODHALENO: 5 znamení, podle kterých poznáte, že vás muž nikdy nepodvede. Dámy, dělá tohle i váš partner?

Orální sex podle horoskopu. 1

ODHALENO: Poznejte, kdo je nejlepší v orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Udělá vám to lépe Beran, nebo Lev?

Článek je zařazen v: znamení , zvěrokruh , nejlepší kamarádi