ODHALENO: 5 znamení, podle kterých poznáte, že vás muž nikdy nepodvede. Dámy, dělá tohle i váš partner?

Pokud si nejste jistá, jestli vás partner podvádí, zkuste se zaměřit na tyhle signály.

Opravdu upřímné vztahy jsou v dnešní době vzácností. Určitě všichni z vás už někdy slyšeli o nejrůznějších děsivých případech zrady, kdy jeden partner ve druhého naprosto ztratil důvěru. A jednou z největších obav, kterou lidé ve vztahu mají, je myšlenka, že je jejich partner podvede. Proto je jednou ze základních vlastností, které žena obvykle hledá u mužů, upřímnost. Ale jak poznat, že z partnerovy strany není pouze hraná? Tady je 5 znamení, které vám naznačí, že svému partnerovi opravdu můžete věřit a spolehnout se na to, že vás skutečně nikdy nepodvede.

1. Vždycky vám říká pravdu

Ačkoliv není tak jednoduché na ně narazit, věřte tomu, že takoví muži ještě nevyhynuli. Ujistěte se, že mu pomáháte vytvářet prostředí, kde může říkat pravdu beze strachu, že ho budete soudit. Nebuďte naštvaná kvůli každé maličkosti, to totiž naprosto zabíjí jakékoliv jeho snahy o budování vztahu. Pokud vám dokáže bez problémů říkat čistou pravdu, pak před vámi jen těžko skryje případnou nevěru.

2. Snaží se vás informovat o svém životě

Budete vždycky vědět, na čem mu záleží. Ať už si vyrazí s přáteli, zpozdí se kvůli pracovní schůzi, dosáhne pracovního nebo osobního úspěchu, naváže nová přátelství – o všem vám řekne. Je ten typ člověka, který chce, abyste ho poznala skr naskrz. Pokud odmítá skrývat před vámi svůj život, nebude skrývat ani nic dalšího.

3. Má spoustu práce

Nečinnost a zahálka jsou cesta do pekel. Ambiciózní muž je naopak atraktivní a můžete se s ním cítit bezpečně. Pokud je zaplaven prací na svých projektech a věnuje čas budování nových věcí, nemá čas ani energii na to, aby mohl rozvíjet vztahy s dalšími ženami.

4. Není v kontaktu se svými ex

Co bylo, to bylo a váš partner si to moc dobře uvědomuje. Být v kontaktu s bývalými přítelkyněmi je problematické hned z několika důvodů: pozůstatky citů, náklonnosti a stále živé vzpomínky. Pokud však své ex odstřihne nebo s nimi komunikuje jen minimálně, pak je odhodlaný investovat energii a lásku jen do vás. Něco jako přátelství s ex prakticky neexistuje a pokud váš partner se svou bývalou neustále komunikuje, může to znamenat, že se přes předchozí vztah ještě nepřenesl.

5. Upřednostňuje vás

Pokud vás miluje, vaše pohodlí a spokojenost je u něj na prvním místě. Ptá se vás, jak vám je, a usiluje o to, aby vám společně bylo dobře. Skutečně se stará o vaše štěstí a nikdy neudělá nic, čím by vám úmyslně ublížil.


Přečtěte si také