ODHALENO: 7 jasných znamení, podle kterých poznáte, že vás holka podvádí. Dělá některou z nich i ta vaše?

Jak poznáte, že vaše přítelkyně možná něco tají?

Nevěra lidi někdy zasáhne jak blesk z čistého nebe a jedná se o zradu, kterou od svého protějšku nečekáte. Stačí si přitom všímat následujících změn v jejím chování a brzy vám dojde, že ve vašem vztahu není úplně něco v pořádku. A možná už před vámi skrývá i velké tajemství. Jsou to přitom znamení naprosto jistá. Někdy zkrátka stačí nebýt tak slepý a důvěřivý. Podle čeho poznáte, že před vámi holka skrývá nevěru?

Když chce znát vaši denní rutinu – Když se z ničeho nic začne více zajímat, co přesně budete během dne dělat a kdy dorazíte domů, může to být jen kvůli tomu, aby si mohla sama naplánovat schůzky s milencem.

Pořád na vás hledá chyby – Pokud vás celé dny jenom kritizuje, nelíbí se jí na vás ani vaše ponožky, je jasné, že už asi váš vztah není idylický. A že si možná našla někoho, koho tolik nekritizuje.

Když vás nevnímá – Pokud na ni mluvíte, říkáte jí nějakou vtipnou historku, a najednou zjistíte, že vás vlastně vůbec nevnímala a myslela na něco jiného. Je pak dost možné, že myslela právě na jiného muže.

Když před vámi schovává telefon – Ne, rozhodně neschvalujeme chování některých mužů, kteří své milé bez povolení šmírují v mobilu. Pokud před vámi ale holka schovává nenápadně telefon vždy, když jste poblíž, možná opravdu něco skrývá.

Sex už jí nic neříká – Tohle je docela jasné znamení. Pokud už rezignovala na romantiku a sex už jste poslední týdny prakticky neměli, je možné, že si sexuální hrátky dopřává jinde.

Více si kupuje nové oblečení – Pokud vaše přítelkyně tráví v obchoďácích ještě více času než dřív a razantně proměňuje znenadání svůj šatník, tak je to možná proto, že se chce někomu líbit. A nejspíše to nejste vy. A pokud si více začíná nakupovat i sexy spodní prádlo, které ovšem vy moc nevidíte, je to už víceméně jasné.

Tráví méně času s přáteli a rodinou – Pokud jí najednou kruh nejbližších přátel nic neříká a také s rodinou tráví méně času, je pravděpodobné, že se cítí provinile a chce se od svých blízkých (i vás) malinko odstřihnout.

Sdílejte článek
Štítky nevěra vztahy znamení odhaleno

Přečtěte si také