Sex a vztahy

10. července 2018 14:48

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Poznejte, kdo je nejlepší v orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Udělá vám to lépe Beran, nebo Lev?

Chcete vědět, kdo má nejšikovnější jazýček a dokáže vás tam dole přenést do sedmého nebe? Horoskop vám dá jasnou odpověď.

Jak už jste se u nás mohli přesvědčit, z horoskopu se dá, co se týče sexu, vyčíst opravdu mnohé. Díky znamení zvěrokruhu dokážeme zjistit, co dokáže muže i ženy nejvíce vzrušit, kdo nejlépe líbá či na jakém šíleném místě by to dotyčná znamení ráda zkusila. A nyní se koukneme na to, jak to jednotlivá znamení zvládají v orálním sexu. Z horoskopu či různých studií se dá totiž snadno určit, kdo má nejšikovnější jazýček, a dokáže tak svého partnera dokonale uspokojit. A s kým je naopak totální nuda.

Beran – Jsou dobrodružní a nepředvídatelní. Rádi zkoušejí nové věci, jinak se začnou brzy nudit. Nikdy tedy neustrnou u stejné techniky a vždy budou svůj jazýček používat trošku jinak. A vy si to budete vždy maximálně užívat.

Býk – Někdy jsou až příliš nervózní a moc nad předehrou přemýšlejí. Když najednou začnou mít pocit z toho, že orální sex trvá moc dlouho a orgasmus stále nepřichází, mohou začít být nervózní. Někteří dokonce začnou pochybovat sami o sobě. Když se ovšem dokážou správně uvolnit, jsou velmi zruční a šikovní.

Blíženci – Jsou mistři v provokování a dráždění. Nejdříve vám projíždějí rukama pod oblečením, pak vás začnou dráždit přes spodní prádlo a nakonec začnou okolo kroužit i jazykem. A vy budete prosit, ať už se dají konečně do „práce“. A věřte, že jejich orální hrátky budou po všem tom dráždění opravdu stát za to.

Rak – Věční romantici, kteří jdou na orální sex hezky pomalu a něžně. Jenže občas až příliš pomalu. Raci totiž snadno ustrnou v rutině, nejsou vůbec vášniví a ani se nesnaží svého partnera při orálních hrátkách nijak překvapit. Po chvilce vás proto jejich jazyk začne malinko nudit.

Lev – Rádi ukazují své sexy tělo. A to i při tom, když vám dělají dobře. Na kvalitu jejich orálního sexu to však naštěstí vliv nemá. Rádi se pak dívají, jak si jejich orální sex užíváte. Zejména muže ve znamení Lva pak vzruší, když na sebe žena při tom sahá nebo si hraje s prsy.

Panna – Tito lidé rádi rozdávají radost a potěšení. A pokud je vaším potěšením orál, budou vám ho poskytovat, kdykoliv ho budete chtít. A hlavně vám v něm splní všechna přání.

Váhy – Nejsou vášnivé a rozhodně nejde o typ lidí, jež by vás začal orálně dráždit na veřejnosti. Potřebují soukromí a romantiku. Jakmile to ovšem mají, dokážou vás svým jazýčkem dostat do sedmého nebe! Jsou neuvěřitelně zkušení a je dost dobře možné, že po zážitcích s Váhou už to nebudete chtít zkusit s nikým jiným.

Štír – O Štírech je známo, že jsou vášniví, chtějí sex prakticky kdykoliv a ničeho se nebojí. Udělají vám to klidně při jízdě autem i u kamaráda v koupelně. Někdy jdou ovšem až příliš rychle na věc a jsou kvůli tomu s jazýčkem malinko nešikovní. Svou vášní a nepředvídatelností to ovšem dokážou snadno odčinit.

Střelec – Střelci bohužel myslí zejména sami na sebe. Orální uspokojení vám tak sami od sebe nikdy nenabídnou a musíte je k němu malinko popostrčit. Když se už k němu dokážou přinutit, chtějí ho po vás ihned také nebo žádají rovnou polohu 69. Chtějí zkrátka ihned to samé co vy.

Kozoroh – Jsou velmi učenliví a věnují velkou pozornost tomu, co máte při orálním sexu rádi. Máte to rádi pomalu a jemně, nebo naopak tvrdě a rychle? Lidé ve znamení Kozoroha to velmi rychle zjistí a budou používat svůj jazýček přesně tak, jak to máte nejraději.

Vodnář – Ty orální sex vyloženě nudí. Je to pro ně až příliš dlouhé a vyčerpávající. Orální sex proto raději přeskakují a chtějí ihned sex. A když už je k hrátkám s jazýčkem donutíte, nestojí to kvůli jejich znudění za nic.

Ryby – Jsou dobří v základech. Rádi se ovšem předvádějí a jejich ego je nutí k tomu být co nejlepší. Rádi se proto inspirují v pornu a pak tyto praktiky zkoušejí i v posteli. A to nedělá příliš velkou dobrotu. Ryby, pamatujte si, v jednoduchosti je někdy síla!


Přečtěte si také