Znamení, která se k sobě hodí
Autor: istock.com Znamení, která se k sobě hodí

ODHALENO: Podívejte se, která znamení zvěrokruhu to dotáhnou až do svatby! Opravdu se vyplatí vzít si Lva nebo Berana?

Publikováno: 09.07.2018
Některá znamení se k sobě povahově hodí více než jiná. Měsíc našeho narození ovlivňuje velkou spoustu věcí. Odhalte, jak jste na tom vy se svým partnerem.

reklama

Blíženci a Vodnář

Obě tato znamení potřebují velkou svobodu a důvěru. Jejich vztah může být netradiční, ale když se zamilují, už se druhého nikdy nepustí. Jsou velmi věrnými a chápajícími milenci. Jsou to dobrodruzi, kteří chtějí neustále objevovat něco nového a poznávat všechny kouty světa. Společně se nikdy nebudou nudit.

Váhy a Rak

Raka a Váhy spojuje jemná povaha a touha po kráse a souladu, proto jim bude okamžitě jasné, že v tom druhém našli v tomto drsném světě spřízněnou duši. Jsou to znamení, která spolu budou žít v neustálé harmonii a klidu.

Střelec a Beran

Střelec je velký idealista a velmi pohodový partner. Oproti Beranovi potřebuje více svobody, kterou od Berana bez mrknutí oka dostane. Ani jeden se nesnaží toho druhého omezovat, ubírat mu pocit svobody, protože oba vědí, že pro spokojenost člověk nesmí cítit žádné omezení.

Panna a Býk

Tato dvě zemská znamení spolu vytvářejí perfektní kombinaci. Býk a Panna jsou jeden pro druhého jako stvořeni a společně najdou harmonii, po které touží. Býci jsou ambiciózní a Panny dokážou svého partnera vždy skvěle podpořit. Vždy si za každých okolností rádi pomůžou.

Láska a strach

TEST: Co vidíte na obrázku jako první? Výsledek prozradí, čeho se ve vztahu nejvíce bojíte

Antonella Roccuzzo – manželka argentinského útočníka Lionela Messiho

GALERIE: Tohle je 10 nejkrásnějších partnerek fotbalistů na letošním mistrovství světa. Kdo se může pochlubit nejvíc sexy kostí?

reklama