TEST: Co vidíte na obrázku jako první? Výsledek prozradí, čeho se ve vztahu nejvíce bojíte

To, co vidíte jako první na tomto obrázku, odhaluje, co vám tajně způsobuje úzkost v lásce.

Některé zkušenosti vám mohou zařídit úzkosti a strach v dalších vztazích. Po špatném zážitku už nechcete věřit další osobě. Nebo máte strach, ale nevíte z čeho. Podívejte se na obrázek a zapamatujte si, co jste zahlédli jako první.

Pokud jste viděli:

1. Osoba, která má plášť

Pokud jste viděli osobu, která nosí plášť, bojíte se, že nikdo si není vědom vaší osobnosti. Bojíte se, že pro druhou osobu nemáte velkou váhu. Víte, že s ním chcete být, ale on vás má jen jako hračku, když si zrovna vzpomene. Chcete s ním být, ale i přes to víte, že by vás dotyčný zničil.

Probuďte se z opilosti a uvědomte si, že takový člověk za to nestojí. Někde čeká ten, pro kterého budete celým světem.

2. Obličej

Pokud jste si všimli tváře, tajnou příčinou vaší úzkosti je strach, že je váš protějšek sobecký. Bojíte se, že vždy bude muset být po jeho. Když by měl upřednostnit svou aktivitu nebo se věnovat vám, vybere si sebe. Zkuste si najít také jinou zábavu a nebuďte vždy dostupná. Uvidíte, jak si společných chvil začne vážit.

3. Strom

Bojíte se, že už nikdy nebudete mít čas jen sami na sebe. Každý je alespoň z pár procent introvert a potřebuje svůj klid. Máte panický strach z toho, že vztahem pro vás vaše osamocené chvíle končí. Stačí, když si vyhradíte hodinu denně pro sebe a uvidíte, jak se hned přestanete bát. Vše je jen na vás.

4. Měsíc

Tajnou příčinou vaší úzkosti ve vztazích je strach z toho, že vaše srdce je definitivně rozbité a nelze opravit. Pro některé lidi je nový vztah impulsem pro nový začátek. Vás ale minulá osoba zklamala natolik, že už nemůžete nikoho milovat. Je těžké si uvědomit, že šťastný začátek a ještě šťastnější konec může začít až po špatných zkušenostech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také