Virály

23. března 2018 15:24

redakce Prima Lajk

FOTO: Test, který prozradí úplně všechno o vaší osobnosti! Co vidíte na tomto záhadném obrázku jako první?

Divili byste se, co všechno o vás může prozradit jeden obrázek.

Obrázky typu řekni co vidíš, já ti řeknu, jaký jsi, jsou velice oblíbenou formou psychologických testů. Je to dáno tím, že odhaluje věci, které jsou v lidském podvědomí a za normálních okolností se málokdy dostanou na povrch, jestli vůbec. Pro někoho možná mohou být podobné testy největší hloupostí a ztrátou času, ve skutečnosti o vás však opravdu mohou prozradit věci, které jste možná netušili ani vy sami. Proto jsme se rozhodli vám jeden takový nabídnout. Vaším úkolem je podívat se na následující obrázek, a bez jakéhokoliv přemýšlení říct, co jste na něm viděli jako první. Poté si můžete přečíst, co váš výběr vypovídá o vaší osobnosti.

Holčička

Pokud jste si jako první všimli holčičky stojící před pomyslným otvorem do lesa, může to znamenat, že jste neměli příliš šťastné dětství a vzpomínky na něj jsou spíše smutné. Zatím jste se s nimi nedokázali vyrovnat, před ostatními je ale úspěšně skrýváte za jakousi slupkou. Své pravé já odhalíte pouze svým nejbližším. Nemáte potřebu prozrazovat svá tajemství a chlubit se svými úspěchy, proto na některé lidi můžete působit záhadně, což je ale na vás velmi přitahuje. Jste velice chytří, dokážete vést smysluplné a hluboké hovory a umíte komunikovat s lidmi. Dokážete tak velice lehce upoutat pozornost i větší skupiny posluchačů.

Lebka

Pokud jste jako první viděli lebku, nemusí to hned znamenat spojitost se smrtí. Může poukazovat na určitou úzkost či obavy, které si v sobě nosíte. Na druhou stranu o vás vypovídá to, že jste upřímní a máte dobré srdce. Jste empatičtí a rádi pomáháte druhým. Společně s vaší moudrostí a schopností udržet tajemství je to důvod, proč se na vás spoustu lidí obrací, když potřebují poradit.

Postava vykukující zpoza stromu

Jestliže jste nejprve zahlédli postavičku v lese, která vykukuje zpoza stromu, může to značit určitý strach ze zrady. Ať už vašich kamarádů, rodiny či nadřízených v práci. Díky tomu, že jste silní a psychicky vyrovnaní, si však s těmito obavami dokážete poměrně snadno poradit. Pomáhá vám k tomu taky vaše dobrodružná povaha a cílevědomost. Díky vaší pozitivní mysli a dobré náladě dokážete měnit rozpoložení lidí kolem sebe. Dokážete v nich proto vzbuzovat pocit důvěry a nebojí se, že byste je zklamali. A to byste taky nikdy neudělali.

Sdílejte článek
Štítky les test osobnost obrázek Obrázek

Přečtěte si také