Virály

8. března 2018 15:46

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Podívejte se, jak máte zaťatou pěst! Způsob, jakým ji držíte, řekne mnoho o vaší osobnosti

Ne, zaťatá pěst opravdu neslouží jen k tomu dát někomu pořádně přes pusu. Můžete z ní totiž vyčíst mnohem zajímavé věci.

Ano, dneska už existují osobnostní a psychologické testy opravdu na všechno. A určitě bychom při chvíli pátrání našli i studii osobnosti podle toho, jak se někdo vysmrká. Jenže tato psychologická studie podle nás opravdu docela sedí. Podle ní způsob, jakým svíráte svou pěst, toho vypoví mnoho o vašem chování, uvažování i vlastnostech. No podívejte se sami, jaký způsob zaťaté pěsti na obrázku na vás sedí a jestli následný popis něco opravdu vypovídá.

TYP A - Jste citliví a máte úžasnou fantazii. Rádi ostatním s čímkoliv pomůžete, ale musíte si dát pozor, aby vaši dobrotu někdo nezneužíval. Jste zvídaví, zábavní ale na druhou stranu někdy pořádně netrpěliví.

TYP B - Jste chytří a okouzlující. Snadno se s lidmi přátelíte a jste rádi vůdcem. Jste pracovití a tvrdě si jdete za svým cílem. I když ale na první pohled sršíte sebevědomím, uvnitř si často tak jistí nejste a máte o sobě pochybnosti. Bojíte se prohry.

TYP C - Jste vysoce kreativní a tvořiví. Máte dobré komunikační schopnosti a jste velmi emotivní. I když vás ale něco trápí, nedáváte to okolí najevo a nechcete nikoho zatěžovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také