Antonella Roccuzzo – manželka argentinského útočníka Lionela Messiho
Autor: instagram Antonella Roccuzzo – manželka argentinského útočníka Lionela Messiho

GALERIE: Tohle je 10 nejkrásnějších partnerek fotbalistů na letošním mistrovství světa. Kdo se může pochlubit nejvíc sexy kostí?

Publikováno: 04.07.2018
Málokterý fotbalista má po svém boku ošklivku, ale tyhle jsou opravdu výjimečně krásné!

reklama

Letošní fotbalové mistrovství světa se pomalu, ale jistě dostává do závěrečné fáze, kde už jde o všechno a není prostor na zaváhání. A to jsou přesně ty chvíle, kdy fotbalisté nejvíce potřebují podporu svých fanoušků a blízkých. I letos se v hledišti objevují ty nejdůležitější příznivkyně – partnerky hráčů, které během zápasů fandí takovým způsobem, až se člověk diví, že neprodělaly tři infarkty.

A protože většina fotbalistů si vybírá sexy modelky, herečky či zpěvačky, je na ně navíc i moc příjemný pohled. Abyste se s nimi seznámili i vy, vybrali jsme pro vás 10 nejžhavějších manželek a přítelkyň hráčů, které mají schopnost svou krásou uhranout mužskou část publika daleko více než samotné dění na hřišti. Nevěříte? Tak se podívejte do do naší fotogalerie!

Nejkrásnější fanynky fotbalového mistrovství světa 8

GALERIE: Takhle vypadají nejvíc sexy fanynky na mistrovství světa! Má je hezčí Anglie, Belgie, nebo Rusko?

Cristiano Ronaldo (Portugalsko). Co by to bylo za seznam nejvíc sexy fotbalistů, kdyby se v něm neobjevil CR7. Ať už ho máte rádi, nebo ne, je to prostě hezoun.

GALERIE: Tohle jsou nejvíc sexy fotbalisté letošního mistrovství světa! Kdo je ještě hezčí než Ronaldo a Messi?

reklama