návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Tohle je 10 nejkrásnějších partnerek fotbalistů na letošním mistrovství světa. Kdo se může pochlubit nejvíc sexy kostí?

Málokterý fotbalista má po svém boku ošklivku, ale tyhle jsou opravdu výjimečně krásné!
Vydáno: 04.07.2018
Antonella Roccuzzo – manželka argentinského útočníka Lionela Messiho
Autor: instagram Antonella Roccuzzo – manželka argentinského útočníka Lionela Messiho

Letošní fotbalové mistrovství světa se pomalu, ale jistě dostává do závěrečné fáze, kde už jde o všechno a není prostor na zaváhání. A to jsou přesně ty chvíle, kdy fotbalisté nejvíce potřebují podporu svých fanoušků a blízkých. I letos se v hledišti objevují ty nejdůležitější příznivkyně – partnerky hráčů, které během zápasů fandí takovým způsobem, až se člověk diví, že neprodělaly tři infarkty.

A protože většina fotbalistů si vybírá sexy modelky, herečky či zpěvačky, je na ně navíc i moc příjemný pohled. Abyste se s nimi seznámili i vy, vybrali jsme pro vás 10 nejžhavějších manželek a přítelkyň hráčů, které mají schopnost svou krásou uhranout mužskou část publika daleko více než samotné dění na hřišti. Nevěříte? Tak se podívejte do do naší fotogalerie!

Nejkrásnější fanynky fotbalového mistrovství světa 8

GALERIE: Takhle vypadají nejvíc sexy fanynky na mistrovství světa! Má je hezčí Anglie, Belgie, nebo Rusko?

Cristiano Ronaldo (Portugalsko). Co by to bylo za seznam nejvíc sexy fotbalistů, kdyby se v něm neobjevil CR7. Ať už ho máte rádi, nebo ne, je to prostě hezoun.

GALERIE: Tohle jsou nejvíc sexy fotbalisté letošního mistrovství světa! Kdo je ještě hezčí než Ronaldo a Messi?

Článek je zařazen v: MS 2018 , fotbal , krásky , Mistrovství světa ve fotbale 2018 , Rusko , sexy partnerky , Lionel Messi , Neymar , Cristiano Ronaldo , partnerka

reklama