Sex a vztahy

8. července 2018 02:31

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Poznejte, kdo nejlépe líbá podle znamení zvěrokruhu! Holky, je to lepší s Beranem, nebo Štírem?

Každé znamení líbá jinak. Nyní poznáte, které k vám při líbačce nejvíce pasuje!

Znamení horoskopu, ve kterém jsme se narodili, nás ovlivňuje víc, než si myslíme. Určuje nejen naši povahu, ale i přání, sny a touhy. A liší se tak i naše milostné preference! A neplatí pouze u sexu a jemu podobných intimních horoskopů. Dozvíte se z něj například, co na váš protějšek nejvíce zabere. Ze zvěrokruhu se dá pak snadno vyčíst, jak jednotlivá znamení líbají či jaký styl preferují. A vy tak snadno zjistíte, které znamení je pro vás nejlepší, a jaké se k vám nejvíce hodí.

Beran – Miluje vášeň. Svým oblíbeným francouzským polibkem, který je navíc pořádně hluboký, vám dá jasně najevo jak chce, aby vaše setkání ten večer skončilo.

Býk – Naprostý milovník líbání. Zejména smyslné a vášnivé polibky jsou jeho. Začne pomalu a něžně a přidává na intenzitě. Na konci polibku už nespíš budete mít ze sebe strhané oblečení.

Blíženci – Milují pořádně procítěné a zejména dlouhé polibky.

Rak – Působí chladně, ale to je omyl. Ve skutečnosti je velmi vášnivý. Miluje romantické a smyslné líbání, při kterém může zapomenout na čas a prostor.

Lev – Velmi dominantní znamení, které se vášně opravdu nebojí. Lvi vás sice nekousnou (tedy pokud si o to neřeknete), ale za to vám velmi rádi zanechají cucfleky.

Panna – Rády vždy zkouší něco jiného a přicházejí s naprosto odlišnou technikou. Je to pak velmi citlivé a něžné znamení. Čím více vás Panna miluje, tím procítěnější je její polibek.

Váhy – Jemný a dlouhý polibek je vzrušuje nejvíc. Mají to zkrátka rády pomalu. Mnohdy jsou ale také při líbání dosti nemotorné a roztržité. Váhy musí s někým chodit déle, aby se v líbání sehrály a konečně si v něm začaly být jisté.

Štír – Chce se líbat vášnivě a divoce. Vůbec mu nevadí, když mu při tom třeba prokousnete ret.

Střelec – Mají rádi kreativitu a překvapení. V polibku musí být vášeň a rád kvůli tomu střídá styly.

Kozoroh – Kozoroh se dokáže perfektně uvolnit a tím naladit i vás. S jeho polibky se dostanete do jiné dimenze.

Vodnář – Při polibku milují, když se těla co nejvíce dotýkají. Splynout ve vášnivém objetí je pro ně tak představa dokonalého líbání. Takový polibek si dokáží vychutnat všemi doušky.

Ryby – Jsou velice romantické a citlivé. Milují něžné polibky, v nichž vám dají jasně najevo, jak moc vás chtějí. Ne nadarmo se říká, že Ryby to s jazýčkem opravdu umí. I když se někdy bojí udělat první krok.


Přečtěte si také