ODHALENO: 4 znamení zvěrokruhu, která chtějí pořád sex! Jsou nadrženější Panny, nebo Lvi?

Která znamení chtějí co nejvíce sex a udělají vždy první krok?

Jak už moc dobře víme, horoskop toho o nás prozradí mnohé, i o naší sexuální stránce. Díky zvěrokruhu můžeme snadno zjistit, jaké polohy mají jednotlivá znamení ráda nebo čím je nejvíc vzrušíte. Dá se toho ovšem z něho vyčíst daleko více. Třeba to, která znamení mají nejraději a za jakýchkoliv okolností sex.

Sexuální hrátky mají samozřejmě ráda všechna znamení, takové Panny nebo Váhy nikdy neumí udělat první krok a dostat člověka do postele. Nejsou zkrátka tak nadržené či vzrušené jako následující 4 znamení. Ta nejenže chtějí sex prakticky kdykoliv, navíc ale udělají vše pro to, aby ho dosáhla. Která znamení to chtějí vždy a všude, a vy byste si s nimi měli něco začít?

Beran – Vášnivý Beran nikdy nemá času nazbyt. Miluje sexuální experimenty i dobrodružství a bude to právě on, kdo vás na prvním rande zavede do záchodové kabinky. Má neskutečný sexuální apetit a v posteli se opravdu nebojí ničeho. Jenže pozor, jak rychle jeho vášeň vzplane, tak rychle dokáže také pohasnout. Nebo spíše přeskočí k jeho novému objektu.

Lev – Nejsou jen králi džungle, ale také ložnice. Rádi převezmou iniciativu, aby se váš vztah přesunul od sladkého flirtování do postele. A vzhledem k jejich přirozenému šarmu a charismatu to nemají zrovna těžké. Jen si musíte dát občas pozor na jejich velké ego.

Štír – Nejvíce vášnivě a sexem nabité znamení ve zvěrokruhu. Štíři jsou zkrátka synonymem sexu. Jsou silní, vášniví, a když chtějí (a že chtějí často) dokážou vás do postele dostat během pár vět. A připravte se, že s nimi zažijete opravdu divoké věci. Štíři prostě vědí, jak na to, a sex opravdu milují.

Střelec – Touží po vzrušení i zkoumání nových věcí a udělá všechno pro to, aby tomu se svým vytouženým sexuálním objektem docílil. Každou novou sexuální zkušenost považuje za dobrodružství a díky své přirozeně otevřené povaze rád experimentuje. Vždy je to s ním jízda a je velice snadné stát se na sexu se Střelcem závislým.


Přečtěte si také