ODHALENO: Chlapi, tohle mají holky rády v posteli podle znamení zvěrokruhu! Čím nejvíc vzrušíte Panny nebo Lvice?

Pánové, chcete vědět, čím v posteli nejvíce zabodujete u své slečny? Stačí se řídit horoskopem!

Také patříte mezi bezradné muže, kteří si stále lámou hlavu tím, jak co nejlépe vzrušit a sexuálně uspokojit vaší partnerku? Chtěli byste vědět o jejích skrytých touhách, a co na ní doopravdy funguje? Není nic jednoduššího než se řídit starým dobrým horoskopem. Právě znamení zvěrokruhu nám dávají celkem slušný návod k tomu, co na ženy v jednotlivých znameních nejvíce funguje a co vzhledem ke své charakteristice preferují. Tak neváhejte, vyzkoušejte to také.

Beran - Chtějí být těmi nejlepšími milenkami. Neustále zkouší a objevují nové věci. Misionáře na ně rozhodně nezkoušejte, mohli byste je vytočit. Pokud ale máte chuť řádit, tak je pro vás “beranice“ ta pravá. Tahle holka má nezkrotnou duši a nebojí se experimentů.

Býk - Dívka zrozená v býkovi miluje intenzivní sex. Na rychlovku ji ale neužije. Než ji dostanete do postele, budete si ji muset získat a pomalu ji svádět. A potom vám to ukáže. Pomalu ale jistě vás přivede na vrchol blaha.

Blíženci – U nich nikdy nebudete vědět, na čem jste. Tahle milenka může být jednou žhavá jako láva a podruhé chladná jako led. A ani nebudete tušit, čím to je. Pokud ji chytíte ve správné náladě, nahodí síťované prádlo a nechá si klidně dát i výprask.

Rak - Chtějí se mazlit, dotýkat a splynout s druhým. U některých z nich se hodí prostudovat základy tantrického sexu. Potom bude vrnět blahem a vy taky!

Lev - Lvice jsou sexuálně nenasytné a taky sebestředné. Pokud jí nebudete stačit, bude pěkně naštvaná a urazíte tím její ego. Takže kritiku a nemístné poznámky k jejímu apetitu nebo touhám si raději odpusťte.

Panna - Vypadá jako ledová královna. Ale jste na omylu. Právě panna patří k těm znamením, která holdují sexu vždy a všude. Máte chuť udělat jí dobře v kabinkách v obchoďáku? Směle do toho. Panna bude nadšená.

Váhy - Sbalit na jednu noc tuhle kočku není vůbec snadné. Ovšem, když už ji dostanete po pár večerech do postele, čeká vás jízda. Váhy chtějí nejen inteligentního, ale také kreativního milence. A tak začněte večeří a diskuzí o životě. Potom totiž máte zaručenou noc plnou vášně.

Štír - Pokud milujete sex a máte chuť experimentovat a odevzdat se, tak je pro vás ta pravá. Umí být ale také pořádně tajemná, svůdná a smyslná.

Střelec - Střelkyně lehce oddělí lásku a sex. Zatímco holky ve znamení Raka by po jedné noci začaly plánovat svatbu, střelkyně to má v hlavě srovnané a postelový milenec už bude navždy zaškatulkován. Do osobního života si ho nepustí. A tak pokud hledáte užívání si po nocích bez závazků, volte právě ji.

Kozoroh – Milovnice divokého a nespoutaného sexu. Zároveň při něm ale nikdy nezapomíná na vás. Potěšení druhého je pro ni to nejdůležitější. Ale pokud hledáte dívku jen na sex, jděte raději jinam. Tahle kráska se do vás totiž záhy zamiluje a začne žárlit. Na druhou stranu to bude váš nejlepší sex v životě.

Vodnář - Jsou spontánní a jdou rovnou na věc. Prozraďte jí, jak to máte nejraději. Navíc tahle kráska miluje pohledy na vaše tělo. Takže se sexem pod peřinou nepočítejte. Pěkně si na vás posvítí lampičkou.

Ryby - Svůdné ryby rády laškují. První krok však neudělají, a tak musíte jít rovnou na věc. V posteli vás čeká něha i vášeň, smích i sténání. Několik hodin sexu a mazlení vás přesvědčí, že ryby patří ke skvělým milenkám.


Přečtěte si také