ODHALENO: Místa, na kterých byste měli mít sex podle znamení zvěrokruhu! Kde si to chce rozdat Lev nebo Beran?

Chcete si zpestřit sexuální zážitek a konečně to dělat mimo postel? Znamení horoskopu vám může napovědět, kdy byste to měli vyzkoušet.

Postel je nejčastější místo, kde máme sex. Pokud ale nechceme podlehnout nudné rutině a chceme partnerský život nějak okořenit, čas od času se vyplatí zaimprovizovat a zkusit sex na nějakém pro vás neobvyklém místě. Jaké místo byste ovšem měli se svou polovičkou zkusit? Stačí záchod v restauraci, nebo by váš partner ocenil riziko, že vás načapá hodně lidí?

To vám, jak jinak, může napovědět horoskop. Zde můžete podle sexuální charakteristiky jednotlivých znamení snadno zjistit, jaká místo jsou pro Berany, Panny a spol. nejvíce vzrušující. Co myslíte, sedí to?

Beran – Jsou odvážní a odhodlaní a chtějí neustále zkoušet sex na co nejriskantnějších místech. Čím větší je riziko, že vás někdo nachytá, tím pro Berana lépe. Ideální je proto si to s partnerem rozdat na večírku u kamaráda.

Býk – Pro ty je ideální sex v kuchyni. Býci jsou totiž praktičtí a mají rádi své pohodlí. I když občas rádi experimentují mimo postel, mimo domov své sexuální hrátky opravdu nepraktikují.

Blíženci – Rádi si to rozdají na veřejných záchodech. Blíženci jsou zvídaví a rádi zkouší nové věci. Do úplných extrémů se ovšem nikdy neřítí.

Rak –Intimita a soukromí je pro vás velmi důležité. Nikdy byste proto nechtěli mít sex mimo zdi vašeho hnízdečka lásky. Sex v koupelně, nejlépe ve sprše, je proto pro vás naprosto ideální.

Lev – Jsou vášnivý, kreativní a rádi vymýšlejí na sex ty nejšílenější místa, na nichž mohou navíc porušit pár pravidel. Zkuste proto třeba sex v kině!

Panny – Ty nejvíce potěší sex v autě. Panny jsou vášnivé, ale zároveň se někdy až příliš stydí na to, aby daly plný průchod svým touhám.

Váhy – Vzrušuje vás sex venku, ale zároveň máte strach z toho, že vás někdo uvidí. Ideální je tak pro vás milování v lese.

Štír – Pro Štíry je důležitá intimita, soukromí a plný prožitek. Ke vzrušení jim úplně stačí i hotelový pokoj.

Střelec – Rádi si užívají v bazénu. Střelci jsou pak známí tím, že umí svého partnera vždy neskutečně překvapit a přijít s něčím opravdu vzrušujícím.

Kozoroh – Udržuje si úroveň, nerad riskuje a raději prožívá sexuální hrátky na místech, kde to doopravdy zná.

Ryby – Rádi se bavíte, jste spontánní a nepředvídatelní. Vždy vás proto vzruší nečekaný sex na terase či balkóně.


Přečtěte si také