Jak poznáte, že žena předstírá orgasmus?
Autor: iStock Jak poznáte, že žena předstírá orgasmus?

ODHALENO: 7 signálů, podle kterých poznáte, že žena předstírá orgasmus. Jaký z nich dělá ta vaše?

Publikováno: 21.01.2018
Cítíte se jako alfa samec, protože s vámi žena pokaždé dosáhne orgasmu? Pak nejásejte, je dost možné, že některé z nich orgasmus pouze předstírají.

reklama

Je vědecky dokázáno, že většina mužů potřebuje mnohem méně času na dosažení orgasmu než ženy. Není proto nic horšího, než když se muž v posteli udělá moc rychle. Aby k takovým situacím nedocházelo, je potřeba trénovat, trénovat a zase trénovat do té doby, než si bude muž naprosto jistý, že vydrží, než žena vyvrcholí.

Pokud to ale přesto nedokáže, ženy pak často předstírají orgasmy, aby se partner cítil lépe. A znalec většinou pozná, jestli je ženský orgasmus pravý, nebo ne. A pro ty, kteří s tím mají problém, máme 7 znamení, podle kterých zaručeně poznáte, jestli žena skutečně vrcholu dosáhla, nebo to pouze předstírá. Pro příště si je určitě zapamatujte!

 

1. Mluvení

Pokud je žena schopná mluvit během orgasmu, rozhodně si to neužívá tolik, jak se zdá. Pokud by totiž měla skutečný orgasmus, bude lapat po dechu a z úst jí vyjdou maximálně nesrozumitelné výkřiky. Určitě by v tom nejlepším nebyla schopná zcela zřetelně vyslovit ani vaše jméno.

 

2. Mlácení do zdi

Pokud se pokouší mlátit rukama do zdi nebo čela postele, pravděpodobně orgasmus jen předstírá a snaží se, aby vypadala, že zešílí. Muž to pak může považovat za výsměch za to, že se udělal příliš brzo.

 

3. Zvláštní dýchání

Pokud těžce dýchá a je extrémně hlasitá, je dost možné, že se jen snaží být hlasitější, aby to vypadalo, že je opravdu rozvášněná, takže jednoduše všechno předstírá. Pokud dokonce uslyšíte úsměv v jejím vzdychání, je načase, abyste změnili taktiku.

 

4. Trapné ticho

Pokud po jejím orgasmu nastane nepříjemné ticho, pravděpodobně své vyvrcholení jen předstírala. Myslí si, že je lepší mlčet než říkat, že orgasmus jen hrála. Pokud by ho opravdu dosáhla, ticho by bylo způsobeno spíš tím, že nedokáže mluvit, než že se pro to rozhodne. A pokud by partneři skutečně vyvrcholili společně, spíš zhluboka oddechovat a dívat se s široce otevřenýma očima na strop.

 

5. Tělesné projevy při orgasmu

Když má žena orgasmus, její tělo se svíjí a stahuje. Pokud tomu tak není, pak je jasné, že předstírá. Partner by měl její orgastické stahy cítit, když je uvnitř ní. Zkušení muži to moc dobře znají, protože je to jeden z nejlepších pocitů v životě.

 

6. Tělesná teplota

Tělo ženy by mělo při orgasmu být velmi horké a těžké. Na jejím břiše při vyvrcholení by se s nadsázkou dala smažit vajíčka. Pokud její teplota nestoupá, pak pravděpodobně předstírá.

 

7. Vzdychání jako v pornu

Pokud jen bezdůvodně křičí a přehnaně dramatizuje, pak rozhodně orgasmus předstírá. Ženy nemusí při orgasmu bezpodmínečně řvát jako na lesy. U některých je dokonce podle zvukových projevů těžké poznat, jestli už vyvrcholily. A v mnoha případech dokonce příchod svého orgasmu partnerovi oznámí, aby měly jistotu, že partner nepoleví v tempu. Pokud ale zní žena jako v pornu, pak to je dostatečné znamení, že vrcholu pravděpodobně ve skutečnosti nedosáhla.

Myslíte si, že jste dobrý v orálním sexu?

8 signálů, podle kterých poznáte, že jste opravdu špatný v orálním sexu

Všímejte si detailů

ODHALENO: 9 jasných znamení, z kterých poznáte, že vás přítelkyně podvádí! Dělá tohle i vaše holka?

Všímejte si toho, jak se v jeho společnosti cítíte

6 znamení, které ukážou, že vás chlap už nemiluje. Holky, nedělá tohle i ten váš?

reklama