návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

8 signálů, podle kterých poznáte, že jste opravdu špatný v orálním sexu

Možná ani sami netušíte, co všechno můžete dělat špatně.
Vydáno: 05.12.2017
Myslíte si, že jste dobrý v orálním sexu?
Myslíte si, že jste dobrý v orálním sexu? Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je dost snadné poznat, jestli jste vy sám se sexem spokojený. Když jde ale o to, jestli si ho stejně užívá i vaše partnerka, signály, podle kterých to můžete poznat, už nejsou tak zřejmé. Většinou vám totiž neříká, že něco děláte špatně, abyste se necítil trapně, nebo dokonce ublíženě. A přesně proto jsme sepsali seznam 8 znamení, podle kterých poznáte, jestli se jí to, co děláte, opravdu líbí nebo jen uspokojení předstírá, aby nezranila vaše city. Takže pozorně čtěte, abyste věděli, na co se příště zaměřit.

 

1. Ticho

Když si ženy sex vychutnávají, mají tendenci být docela hlasité, takže pokud neuslyšíte žádné vzdychání, je pravděpodobné, že na vašem umění je potřeba trochu zapracovat. A pokud si nejste jisti, jestli žena dosáhla orgasmu, nebo ne, tak vězte, že nedosáhla, kdyby to bylo naopak, poznali byste to.

2. Pohyby

Žena, které se nelíbí, co s ní děláte, vám bude dávat signály svým tělem. Bude se snažit dostat vaše ústa tam, kde jí to dělá dobře, a postará se o to, aby se váš jazyk zastavil na všech správných místech.

3. Výraz obličeje

Někdy vám pohled na něčí tvář řekne všechno. Pokud žena v obličeji vypadá, že není vzrušená nebo si to neužívá, pravděpodobně to tak bude. Orgasmus totiž na ženské tváři poznáte neomylně.

4. Odmítnutí

Pokud ji musíte doslova prosit, aby vás pustila dolů, je to signál, že děláte něco špatně. Drtivá většina žen totiž nabídky tohoto typu neodmítá.

5. Orgasmus

Nejzřetelnější znamení, že nejste dobrý v orálním sexu, je skutečnost, že se vaše partnerka neudělá. Může si probíhající akt užívat, to ale ještě neznamená, že jste ji uspokojil se vším všudy.

6. Spěch

Aby to stálo za to, je třeba tomu dát čas. Takže pokud spěcháte a každou chvílí se ptáte, jestli už se udělala, nikdy se nestanete prvotřídním milovníkem.

7. Nuda

Soustředíte se na jeden pohyb a máte strach vyzkoušet něco nového. Není nic horšího, než být v posteli s někým, kdo se bojí experimentovat. Používáte-li stejné pohyby, jaké jste se naučil tu noc, kdy jste ztratil panictví, je na čase si doplnit vzdělání.

8. Bolest

Pokud jí fyzicky způsobujete jakoukoli bolest, pravděpodobně jste příliš agresivní, netrpěliví nebo nejste dostatečně opatrní. Pokud stále slyšíte „au“ nebo „přestaň“, vaše snažení způsobuje více škody než užitku.

Nyní jste si po přečtení všech bodů dost možná uvědomili, že některé, nebo dokonce všechny z nich se vás týkají. Pozitivní na tom je, že je tu vždy prostor ke zlepšení, a tak byste neměli házet flintu do žita. Co byste tedy měli především dělat, abyste zdokonalili své dovednosti? 

Komunikace

Jedna z nejlepších věcí, kterou můžete udělat, pokud si nejste jistí, je zeptat se, co děláte dobře, a co ne. Ženy jsou často příliš stydlivé na to, aby řekly, že se jim něco nelíbí. Pokud se ale zeptáte přímo, určitě vám řeknou pravdu.

Ruce

Orální sex je sice založen na používání úst a jazyka, nikdy ale neškodí zapojit i ruce – například pro stimulaci bodu G.

Polohy

Měňte polohy a zjistěte, co jí nejlépe vyhovuje. Vyzkoušejte židli nebo 69 a nebojte se použít vychytávky, jako je třeba houpací síť.

Hračky

Využívejte všechny možné hračky. Nebojte se použít její vibrátor a cokoliv jiného, co by jí mohlo pomoci docílit nezapomenutelného orgasmu.

Předehra

Dejte si načas. Nezačínejte rovnou na hlavním hřišti, ale vezměte to oklikou. Až pak dojde na věc, způsobí jí to extázi.

Polohy při orálním sexu, které musíte zkusit

7 vzrušujících poloh při orálním sexu, které ženě pomůžou k bouřlivému orgasmu

Co nedělat holce při orálním sexu?

ODHALENO: 5 věcí, které byste nikdy neměli dělat holce, když vám poskytuje orální sex

Jaké jsou vaše zkušenosti?

10 brutálních přiznání, jaký je pro ženu orální sex! Pánové, tohle jste slyšet fakt nechtěli

Na co myslí ženy při orálním sexU,

21 myšlenek, které proběhnou ženě hlavou, když jí chlap dělá orální sex

Článek je zařazen v: muži , Ženy , orální sex , chyby