7 vzrušujících poloh při orálním sexu, které ženě pomůžou k bouřlivému orgasmu

Polohy, které vás ani vaši partnerku nikdy nezklamou, naopak.

Vyčerpali jste všechny kreativní sexuální polohy a váš vztah začíná být nudný? Muži občas vynechávají pozice, při kterých můžou ženě dělat orální sex a nedokážou ji pak plně uspokojit. Tento článek vám ale pomůže váš sexuální život a tím i vztah zachránit. Pozorně si nastudujte těchto 7 neobvyklých, přesto moc příjemných pozic, abyste ženě mohli dopřát takový orální sex, díky kterému vás už nikdy neopustí.

1. Oslava ženy-královny

Pokud chcete, aby se vaše partnerka cítila výjimečně jako královna, pozice, kdy žena sedí muži na obličeji, je ta pravá. Navíc i vy najednou budete mít živou korunu na hlavě.

2. Orální sex na pejska

Tohle je vášnivá a divoká poloha, u které můžete provádět orální sex jako šílený pes. Pozice, kdy je žena na čtyřech a vy se obličehem zavrtáte do jejího pozadí způsobí, že její nohy zeslábnou a bude sténat jako v pekle – a všichni víme, že není nic více sexy než právě tohle.

3. 69 na gauči

Vy sedíte obráceně na gauči, tedy hlavou dolů s nohama na opěradle, a ona si sedne na váš obličej a zároveň se ujme vašeho penisu. Taková pozice vám umožní užívat si orální sex zároveň, což zdvojnásobuje slast a ženu vyloženě rozrajcuje tak, že s vámi zůstane navěky.

4. Spiderman

Opět variace 69, kdy žena leží na stole s hlavou u kraje, a vy si stoupnete nad ní tak, aby ona mohla vzít do úst váš penis a vy jste dosáhl ústy na její klín. Možná si myslíte, že mít v moci celé tělo ženy, zatímco ona vám kouří, je totálně šílené. Dovedete si ale představit něco lepšího než moci jí při tom oplatit stejnou mincí a zároveň si hrát s jejími prsy?

5. Nožka nahoře

Pozice, kdy žena leží, zvedne jednu nohu a vy se vesele můžete oddávat orálnímu sexu. Váš jazyk má neomezený přístup k její vagině, můžete se dostat hlouběji a zároveň se věnovat všem koutům tak, abyste partnerce mohli dopřávat orgasmy jejího života zas a znovu.

6. Hluboké V

Žena leží na kraji postele a přitáhne kolena k sobě tak, že se vám naskytne možnost věnovat se při orálním sexu dvěma otvorům najednou, aniž byste museli měnit polohu. A sténání ženy vám zároveň přivodí takovou erekci, že hned potom, co ji uspokojíte ústy, můžete to samé udělat penisem.

7. Polosed, pololeh

Žena sedí na okraji postele, lehne si dozadu na ruce a nechá nohy spuštěné z postele, jednu může zároveň zvednout. Když si kleknete mezi její nohy, vaše ústa mají neomezený přístup k vagině i klitorisu. Navíc si můžete zároveň hrát s jejími bradavkami nebo proniknout do ní prsty, abyste umocnili její extázi.

Sdílejte článek
Štítky Ženy orální sex polohy

Přečtěte si také