ODHALENO: Tohle jsou 3 polohy, ve kterých s vámi holka bude mít pokaždé orgasmus!

Chcete, aby vaše holka pokaždé zažila orgasmus? Tady na to máte jasný návod.

Sex je nejen o vášni mezi dvěma lidmi, je také o cviku a zkušenostech. A přijít na to, při jaké poloze přijde (nejen) vaše holka nejlépe k orgasmu, je pro některé chlapy bohužel prakticky raketová věda. Ještě že existují polohy, při nichž zažije žena orgasmus prakticky pokaždé. A jaké to tedy jsou?

1. Ať se na vás posadí –V téhle poloze vaší partnerce nabídnete možnost se na vás tzv. posadit, zatímco se vzájemně líbáte a jeden druhému děláte dobře. Získáte tak silné spojení, odpočinete si a ještě navíc už nikdy nebudete chtít sedět bez ní na vašem klíně.

2. Na stole – Tahle oblíbená sexuální poloha není nic nového. Dělat to na stole většinou vyžaduje dávku spontánnosti a vášně, která vede k báječnému sexu, skvěle kontrastujícímu s klasickým stykem na posteli. Jenom dávejte pozor na hranaté předměty!

3. Obrácená kovbojka – V této poloze získá žena všechnu kontrolu. Zatímco ležíte, ona je nahoře, může s vámi dělat co chce a v neposlední řadě má také více prostoru na nohy. Ženy milují pragmatismus. Dopřejte jim ho.

Sdílejte článek
Štítky Sex orgasmus partnerka sexuální poloha

Přečtěte si také