návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: Vzpěrač si brutálně zlomil nohu, když zvedal extrémně těžkou činku. Tyhle záběry jsou jen pro otrlé

Vzpěrač se rozhodl absolvovat závod i přesto, že měl poraněný kotník. A doplatil na to touhle hrůzostrašnou zlomeninou.
Vydáno: 22.05.2019
Vzpěrač si brutálně zlomil nohu při zvedání činky 2
Autor: Youtube / WSHH Compilations Vzpěrač si brutálně zlomil nohu při zvedání činky 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je známým faktem, že při zvedání skutečně těžkých činek je třeba mít opravdu silné nohy. Ty totiž nesou většinu váhy. Hodně by o tom mohl povídat ruský vzpěrač Jaroslav Radoškevič, který si při mistrovství Euroasie ve vzpírání Chabarovsku brutálně zlomil nohu. 20letý závodník nastoupil do soutěže navzdory tomu, že měl menší zranění kotníku.

První dva jeho pokusy o zvednutí 250kilogramové činky byly neúspěšné. Přesto se rozhodl pokračovat a absolvovat třetí pokus. Když se však chystal zvednout činku do vzduchu, jeho nohy se pod obrovskou váhou náhle zkroutily a ohnuly se naprosto nepřirozeným způsobem. Vzpěrač se před šokovaným publikem v bolestech svalil na zem a byl okamžitě převezen do nemocnice.

Následná vyšetření odhalila, že ruský sportovec utrpěl dvojitou uzavřenou zlomeninu holenní kosti a zlomeninu kotníku. V nemocnici tak bude muset strávit asi šest měsíců, aby se z hrůzostrašných zranění zotavil. Po tomto otřesném zážitku a kvůli dlouhotrvající rehabilitaci se podle vlastních slov ke svému milovanému sportu už nevrátí.

Na video zachycující jeho děsivou nehodu při zvedání činky, se můžete podívat níže. Upozorňujeme ale, že vám z něj nejspíš bude opravdu mdlo.

 

 

Vzpěračka Gaëlle Nayo-Ketchanke.

VIDEO: Vzpěračka si při zvedání extrémní váhy brutálně zlomila ruku! Z těchto hororových záběrů vám půjde mráz po zádech

Článek je zařazen v: vzpěrač , činka , zlomenina , noha