Extrém

14. června 2016 16:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Za tohle hrozí Rusku vyloučení z Eura! Nové záběry ukazují brutální řádění ruských chuligánů ve Francii!

Z těchto obrázků vám půjde mráz po zádech.

Sportovním světem bohužel v posledních dnech necloumá jen fotbalové Euro, ale také krvavá střetnutí anglických a ruských fanoušků, ke kterým došlo k příležitosti vzájemného fotbalového utkání. Překvapila zejména extrémní brutalita ruských Ultras, kteří se například nebáli během zápasu vtrhnout na sektor anglických fandů, z něhož museli lidé utíkat.

Během jejich řádění bylo zraněno přes 30 lidí a fotbalová asociace UEFA nyní přišla s patřičným trestem. Ruská reprezentace si tak kvůli svým “fanouškům“ vysloužila podmíněčné vyloučení a pokutu v přepočtu necelých čtyř milonů korun. A nutno říct, že zcela po právu.

Na internet se totiž dostalo nové video zachycující brutální řádění ruských skupinek v ulicích Marseille, které si jeden z Rusů natáčel na svou GoPro kameru. A z jejich jednání opravdu zůstává rozum stát. Ruští útočníci zde napadají Angličany vším, co jim přijde pod ruku, nebojí se kopat do ležících těl a muž s kamerou dokonce na lidi útočí skleněnou lahví. Ze záběrů je pak zřejmé, že si celé video točil pro zábavu. Šokující záběry nyní obletěly celý svět. Doufejme, že podobně ohavných činů se na turnaji už nedočkáme.

Sdílejte článek
Štítky Francie mráz UEFA fotbal Rusko Mistrovství Evropy ve fotbale Olympique de Marseille UEFA brutální anglický Marseille

Přečtěte si také