Dan Bilzerian si hrál na hrdinu
Autor: youtube.com/instagram.com Dan Bilzerian si hrál na hrdinu

VIDEO: Zbabělec Bilzerian? Na novém videu z Las Vegas běží král Instagramu směrem ke střelbě a prosí policistu o zbraň!

Publikováno: 06.10.2017
Nové video zachycuje Dana Bilzeriana v jiném světle.

reklama

Nejsmrtelnější masová střelba v historii USA, ke které došlo v Las Vegas, a z které mrazí celý svět, má mnoho dopadů. Vedou se nové debaty o zbraních, hotelové bezpečnosti i myšlenkách takových zločinců. Bokem toho všeho se ale taky horlivě diskutuje nad tím, jak moc velký drsňák Dan Bilzerian, instagramová celebrita, která se tak ráda fotí se zbraněmi a vojenskou technikou, vlastně je.

Střelba v ulicích Las Vegas

VIDEO: Tragédie v Las Vegas! Dan Bilzerian sdílel děsivé video ze smrtelné střelby v ulicích!

Jedno z prvních videí z místa činu totiž bylo jeho a zachycovalo nechvalně proslulého hráče pokeru, jak běží směrem od střelby pryč, zatímco popisuje, jak nějakou ženu právě útočník zasáhl kulkou do hlavy. Logicky se tak dočkal vlny kritiky, která tohle chování odsoudila. Nyní však vyšlo nové video a to Bilzeriana staví zase do trochu jiného světla.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Dan Bilzerian běží směrem ke střelbě v Las Vegas

Na novém videu totiž běží směrem ke střelbě, přičemž se snaží krýt a následně přesvědčit policistu, aby mu dal jeho zbraň. O tom, jak pitomý to byl nápad, nemůže být ani řeč, nicméně alespoň to vypadá, že Dan přece jen zase takový srab nebude. Chytrý taky ne, ale aspoň ne srab.

Šílenec Dan Bilzerian měl infarkt!

ŠOK! Šílenec Dan Bilzerian měl dva infarkty po čtyřdenní pařbě plné kokainu a viagry

reklama