návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: Žena měla podpaží plné hnisu a zarostlých chlupů. Z jejich odstraňování vám bude na zvracení

Trpíte, když vám zaroste chlup a udělá se vám pupínek? Pak se na tohle video raději nedívejte...
Vydáno: 17.04.2019
Vymačkávání hnisu v podpaží 2
Autor: Youtube / Waxpert Lofts Vymačkávání hnisu v podpaží 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Díky naším pravidelným videům, na kterých populární Dr. Pimple odstraňuje lidem nejrůznější cysty a beďary plné nechutného hnisu a krve, jste asi už zvyklí na leccos. Pokud jste si ale mysleli, že už nic horšího vidět nemůžete, tak vás nejspíš tímto videem, které se objevilo na Youtube kanále Waxpert Lofts, záhy vyvedeme z omylu. Žena jménem Jada Kennedy na něm totiž odstraňuje pacientce z podpaží zarostlé chlupy a hnis nahromaděný v pórech.

Její “oběť” totiž trpí chronickým kožním onemocněním zvaným hidradenitis suppurativa, které se projevuje tvorbou zánětlivých ložisek ve formě abscesů či bolestivých bulek. Ty se vyskytují v blízkosti vlasových folikulů, kde se zároveň nacházejí potní žlázy - nejčastěji tedy na tříslech, hýždích, pod prsy nebo právě v podpaží.

Že nejde o nic příjemného, to vám asi nemusíme zdlouhavě vysvětlovat. Pokud ale jste natolik odvážní, že se chcete podívat, jak se těchto zanícených boláků zbavuje, pak vám dáváme šanci v následujícím videu. Rozhodně si ho ale nepouštějte, pokud zrovna jíte. Následky mohou být fatální.

 

 

Cysty

VIDEO: Mladá dívka měla na krku obrovskou cystu plnou hnisu. Tohle vám pohne žaludkem

Článek je zařazen v: podpaží , hnis , chlupy , odstraňování