Extrém

8. března 2019 15:26

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena našla mrtvé šváby v jídle, které si objednala přes internet. Tyhle odporné záběry vám zvednou žaludek

Když si objednáte jídlo domů, musíte počítat s tím, že ne vždy dorazí v perfektním stavu. Mrtvé šváby by v něm ale přesto čekal jen málokdo.

Stalo se vám někdy, že jste v polévce z restaurace objevili vlas a totálně vás to znechutilo? Pak vězte, že jste dopadli ještě hodně dobře. Jedna žena v jižní Číně totiž našla ve svém jídle, které si nechala přivézt domů, šváby. A ne dva nebo tři, ale rovnou čtyřicet! Žena si společně s kamarády objednala dušenou kachnu na webu nejmenované restaurace rozvážející jídlo. Jakmile začali jíst, jeden z jejich přátel objevil v její misce mrtvého švába. Toho odstranili a pro jistotu se rozhodli kachnu pečlivěji prozkoumat. A k jejich zděšení jich našli víc, než by si vůbec kdo dokázal představit. Všechny je postupně hůlkami z jídla vytáhli a celkově jich napočítali více než čtyřicet.

Žena si nejprve stěžovala přímo u zástupců vybraného podniku. Případ pak nahlásila i na policii a nyní se jím zabývá místní úřad pro potraviny a léčiva. Zástupci restaurace se ženě omluvili a na 15 dní pozastavili svou činnost. Jak vybírání nechutného hmyzu probíhalo, můžete vidět ve videu na tomto webu, které natočil jeden z přítomných. Upozorňujeme vás ale, že po jeho zhlédnutí si možná jen tak jídlo domů na internetu neobjednáte.

Sdílejte článek
Štítky švábi hnus jídlo

Přečtěte si také