Extrém

31. března 2015 10:16

Tereza Javorová

Vraťte se ke kořenům! Návod, jak si za špatného počasí užít sex jako vaši předkové

Venku je hnusně. Psa by nevyhnal a zhýčkaný lid moderní doby, pro nějž nepříznivé povětrnostní podmínky znamenají špatně nastavenou klimatizaci v kanceláři, už vůbec ne. Existuje ale zábava, která je při pošmourném počasí naprosto ideální! Hádat můžete třikrát... je to sex!

Vraťte se ke kořenům svých předků! Ti neměli za špatného počasí možnost stokrát dokola projíždět zeď Facebooku s nadějí, že se tam konečně objeví něco zajímavého, nebo se nemohli koukat na 845. díl venezuelské telenovely. Užívali si radovánek živočišných, zdraví přínosných a ducha obveselujících.

Návod, jak si užít sex jako vaši předkové:

1. Poté, co obstaráte zvěř a dobytek (nemáte-li, stačí, když vyvenčíte psa a nakrmíte rybičky), si udělejte pořádnou večeři jako brambory na loupačku nebo hrachovku. Srkání a mlaskání nabudí vaše živočišné smysly, tak se neupejpejte!

2. Přejděte do světnice a rozsviťte si svíci nebo petrolejku. Nezapoměňte, že naši předkové nebyli žádná čuňata a před skotačením v peřinách dbali na hygienu. Umýt se tak společně můžete v jednom lavoru nebo počkat, až se vykoupe ten čistější a použít pak vodu po něm. Čím se naopak nemusíte stresovat, je holení. Předkové nějaký chlup sem a prales tam moc neřešili.

3. Vlezte si pod obrovskou péřovou duchnu a pomilujte se na misionáře. Bubnování deště či hromy blesků vám budou dělat romantickou kulisu. Pozor ale, ať nevzbudíte svých osm dětí.

4. Před usnutím si můžete vyprávět příběhy, legendy nebo pranostiky. Nezapomeňte se pomodlit! Pak jen pusu na čelo a spát.

Sdílejte článek
Štítky počasí návod Facebook sex

Přečtěte si také