Extrém

9. května 2017 13:49

redakce Prima Lajk

Vyčtěte osobnost z délky prstů na chodidle. Poznejte druhého beze slov!

Poznejte druhého beze slov. Koukněte se mu na chodidlo! Stačí se podívat na jeho prsty na nohou.

PalecPokud má dotyčný výrazně delší palec než ostastní prsty, jedná se o velmi chytrého jedince. Může se však stát, že má problémy se zaměřením se pouze na jednu činnost.Pokud má dotyčný palec značně malý, ovládá skvěle multi-tasking. Jedná se o šarmantního člověka, který dokáže druhé snadno přesvědčit.

UkazováčekTady se dozvíte, co chce druhý od života. Pokud má značnou mezeru mezi ukazováčkem a prostředníčkem, snaží se oddělit od svých emocí. Čím delší má ukazováček, tím je lepší vůdčí osobností. Pokud máte menší druhý prst však neznamená, že byste byli padavka!

ProstředníčekDelší prostředníček značí, že má člověk spoustu energie na rozdávání. Čím delší prostředníček, tím větší kariérní růst.Má-li dotyčný kratší prostředníček, rád si vychutnává život. Miluje relax a nerad se za něčím honí.

PrsteníčekTady zjistíme, jak je na tom druhý se vztahy. Dlouhý prsteníček představuje člověka, pro kterého je rodina to nejdůležitější. Čím menší prsteníček má, tím je pro něj rodina a pouto nepodstatnější.

MalíčekOddělený malíček od vedlejšího prstu značí, že se jedná o jedince, který je impulzivní, dobrodružný a rád flirtuje.

Podívejte se na krásky z Instagramu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také