5 návyků kluků, kteří jsou hrozní v posteli

Pokud jste měli více než jednoho sexuálního partnera, tak určitě víte, že existují muži, kteří jsou vážně dobří v posteli. A pak také existuje skupinka tragédů. Přinášíme vám hned 5 znaků, které vám radí vzít nohy na ramena.

1. SOBECPozor na sobce! Ti bývají v posteli sebestřední. Myslí jen na své uspokojení. A tak jakmile se udělají, je konec sexu. Usnou, převalí se na druhý bok a vás nechají rozpálenou a nedodělanou. Pryč od takových, kteří mluví jen o sobě a musí být vždy po jejich.

2. NECHCE VÁM UDĚLAT ORÁLNÍ SEXChce po vás orální sex, ale sám vám ho neudělá? Tak to prrrr. V posteli funguje rovnocennost. A tak jakmile při prvním sexu nezajede rty pod vaše kalhotky, nemá smysl to opakovat. Nedostane se tam ani příště!

3. TVRDÍ, ŽE NENÍ NA PŘEDEHRYPokud dotyčný nemá rád předehry a vystačil by si s tím, že vám ho tam rovnou šoupne, zadržte. V sexu chce přece něco víc než jen koitus. Tenhle týpek měl asi málo sexuálních partnerek nebo jste mu takřka ukradená. Sex je přece o hraní, nejen o zásunu.

4. SHHHHVadí mu, když si povídáte? Vadí mu, když mu chcete poradit, jak na to? S takovým člověkem nemá smysl mít sex. Pokud vás nechce vnímat a naučit se udělat vám co nejlépe, neztrácejte svůj drahocenný čas.

5. NETRPĚLIVECNemá trpělivost? Žádáte ho o to, aby na to šel pomalu, ale on vás za žádnou cenu neposlouchá? Máto pocit, že ztratil hlavu a už vás nevnímá a jde si tvrdě za svým? S takovým mužem přece sex nechcete. Utněte to ještě dřív, než se do vás dostane!

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky porno Sex

Přečtěte si také