Výmluvy mužům už nepomůžou.
Výmluvy mužům už nepomůžou.

VÝZKUM: Konec výmluv! Podle vědců za poruchu erekce kondom nemůže

skrivaa. Publikováno: 23.08.2015
Vymlouváte se, že "čepičku néé", protože by se váš tvrdý totem proměnil v měkké želé? Tak přestaňte lhát a podívejte se pravdě do očí. Vědci totiž dokázali, že za poruchu erekce opravdu kondom nemůže.

reklama

Valná většina mužů bere používání kondomu jako návštěvu zubaře. Někdy to je nutné, ale pokud to jde, je lepší se tomu vyhnout. Ženy, které na ochraně pak trvají, vypadají jako úzkoprsé a ustrašené frigidy, které se neumějí odvázat.

Jejich argumenty, které jsou nám vtoukány už od základní školy, že kondom zabraňuje početí, přenosu pohlavních chorob a tak dále, muži tvrdě smetou jedinou větou: "Mně se s kondomem prostě nepostaví." A ženy, které ve skutečnosti žádné frigidy nejsou a jen dbají na své zdraví, se nechají strhnout sexuálním chtíčem a mávnou rukou s tím, že radši mít vrabce, ehm, v hrsti, než zvadlého holuba na střeše.

Vědci z Národního institutu zdraví ve Washingtonu ale nedávno zveřejnili studii, která zkoumala 479 mužů ve věku mezi 18 a 24 lety a snažila se přijít na souvislost mezi erektilní dysfunkcí a používáním kondomu.

Výsledek je překvapivý. Vědci zjistili, že více než třetina dotázaných mužů (38 %) nikdy s erekcí před nebo po nasazení kondomu problém neměla. Zatímco 62 % přiznává, že si myslí, že za jejich občasnou "měkkost" může právě kondom. Jenže dalšími testy výzkumníci zjistili, že tito muži by s erekcí měli problém i bez použití kondomu.

Kondom se tak stal jenom jejich výmluvou, proč jim to nejde. "Ve skutečnosti je za jejich problémem něco jiného a muž s poruchou erekce by měl navštívit odborníka," radí výzkumníci.

Názorný příklad.

KONEC VÝMLUV: Osmnáctilená dívka to vtipně natřela mužům, kteří tvrdí, že jejich penis je pro kondom moc velký

Muž je ale nepoučitelný.

NEZKOUŠEJTE: Muži málem explodoval penis! Píchl si do něj totiž injekci Viagry

Oblékli byste si to na sebe?

JEN PRO ODVÁŽNÉ: Muži bojují za rovnoprávnost. Přišli s vlastním "sexy" prádlem

reklama