Extrém

23. srpna 2015 14:51

Tereza Javorová

NEZKOUŠEJTE: Muži málem explodoval penis! Píchl si do něj totiž injekci Viagry

Jednatřicetiletý uživatel stránky Reddit našel se svojí ženou zálibu ve swingers party. Jeho penis ale zas tolik nadšený nebyl a občas začal stávkovat. Muž si do něj proto píchl injekci Viagry...a málem o svoji chloubu přišel!

"Začal jsem být velmi chamtivý. Chtěl jsem mít nevětší a nejsilnější erekci a vydržet nejdéle." Muž proto užíval léky na podporu erekce, ale to mu nestačilo. Chtěl víc. Proto si jednou do do strany penisu píchl injekci Viagry.

"Nejdřív to fungovalo a já i moje žena jsme byli nadšení," vypráví náruživý muž. "Bylo to skvělé jen do chvíle, než jsem chtěl přestat. Penis jsem ale měl stále v pozoru!"

Muž začal být brzy zoufalý. Vyhledával si proto na internetu, jak se dá erekce odstranit. Vyzkoušel tak například polévat si penis studenou vodou nebo dělat desítky kliků, aby se mu krev nahrnula do jiné části těla. Marně.

Genitálie muže už velmi bolely a měl pocit, že mu penis brzy exploduje. Okamžitě tak musel do nemocnice. "Byla to nejtrapnější chvíle mého života. Svoji erekci jsem se stále snažil zakrývat a prosil doktory, ať mi pomůžou."

Ti jeho prosbu vyslyšeli a muže poslali na operační sál. Z penisu mu vypumovali nahromaděnou krev a doporučili mu, ať podobnou hloupost s Viagrou už nikdy nedělá. Muž je ale nepoučitelný.

"Samozřejmě, že to udělám znovu, ale třeba jen s třetinovou dávkou," těší se náruživec.

Sdílejte článek
Štítky krev injekce Penis erekce penis nadšení Viagra

Přečtěte si také