Extrém

9. února 2015 08:50

Táňa Sáblíková

Žádala o práci, místo životopisu poslala RECEPT JAMIEHO OLIVERA! Jak to dopadlo?

Tak to se může stát opravdu každému, přestože si nejspíš milionkrát zkontrolujeme, že jsme do e-mailu přidali správný dokument, někdy se to prostě nepovede! A své o tom ví i osmnáctiletá Heather McNab, které se povedl opravdu husarský kousek!

Heather totiž místo svého životopisu poslala do firmy, u které se ucházela o práci, recept britského šéfkuchaře Jamieho Olivera! Z práce jí obratem poslali odpověď s tím, že recept sice vypadá zajímavě, ale že by spíše ocenili její životopis. Pro Heather to byl ale dokonalý trapas!

„Pořád se ještě strašně stydím za to, co se stalo. Žádost jsem poslala ve čtvrtek a v pátek jsem dostala odpověď s tím, že recept vypadá dobře, ale životopis byl lepší,“ svěřila se Heather deníku Mirror. „Musela jsem se smát na ulici, když jsem si to přečetla a pochlubit se tímto trapasem svým přátelům. Věřím, že to ocenili,“ dodala ještě.

Se svým zážitkem se pochlubila na svém twitterovém účtu a dočkalo se jí podpory, kterou opravdu nečekala! Zastal se jí totiž sám Jamie Oliver, který napsal, že i přes to všechno, je Heather ta, která si to místo zaslouží!

Jamie Oliver napsal na svůj Twitter, že heather by si místo rozhodně zasloužila

A toto Heather poslali z firmy jako odpověď

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Twitter trapas firma recept biografie Jamie Oliver Daily Mirror James Oliver ocenění

Přečtěte si také