Extrém

22. května 2015 09:29

Lucie Průchová

Žádná nuda v Brně: Policie zadržela nahého muže, který se domáhal koupele v cizí vaně

Tak tohle zní jak špatný vtip, ale budete se divit, je to pravda – a pak, že je v Brně nuda. Strážníci zajistili lékařskou péči muži, který si chtěl půjčit vanu.

Policisté v tomto městě se zřejmě opravdu nenudí a své historky z práce můžou dávat k dobru při každé společenské akci. Nedávno totiž zasahovali u velice zvláštního případu.

V časných ranních hodinách byli přivoláni jednou z nájemnic domu na Halasově náměstí. A co se vlastně této paní přihodilo? Tomu neuvěříte!

Před sedmou hodinou ranní potkala tato žena na chodbě domu, ve které bydlí, muže, který nejen že byl skoro nahý, ale oslovil ji s dotazem, zda by mu mohla půjčit vanu. Oslovená žena se v obavách o jeho zdraví a možná i o to svoje, obrátila na linku 156. Přivolaným strážníkům muž následně svůj nezvyklý požadavek zopakoval a zmatečným způsobem jim sdělil i několik osobních údajů. Z nich se hlídce po chvíli podařilo vyrozumět také přesnou adresu jeho trvalého bydliště. Protože sedmašedesátiletý muž byl výrazně zmatený a jeho stav vyžadoval odbornou péči, informovala hlídka zdravotníky, kteří muže po prvotním ošetření na místě převezli do nemocnice.

Tak snad se tento nebohý muž dočkal a nádoba na vykoupání mu byla poskytnuta.

Další články:

Sdílejte článek
Štítky policie Brno nuda strážník hlídka vana Brno Halasovo náměstí

Přečtěte si také