Extrém

11. listopadu 2015 14:04

Michal Chalupa

ZÁHADA objevené mršiny mimozemšťana: Šokovaná dívka popisuje hrůzný nález, ale…

Světem všech ufologů a příznivců konspiračních teorií hýbe poněkud odpudivý, leč krajně neobvyklý nález mrtvého těla v Kalifornii. Je totiž naprosto odlišné od všeho, co z této planety známe. Mršinu slizem pokryté zrůdičky nalezla mladá dívka Gianna Peponis.

Hodně zvláštní objev učinila žena na zahradě domu v Los Angeles před pár dny krátce po třiadvacáté hodině. „Připravovala jsem se do postele spát, když jsem v půl dvanácté uslyšela nějaký jekot. Vyšla jsem ven a našla toto,“ napsala Gianna k fotografiím nevzhledného mrtvého tvora pokrytého slizem, které sdílela s přáteli na sociální síti.

Netrvalo dlouho a příspěvek se stal v USA virálním hitem. Kromě zastánců názoru, že jde o mimozemskou formu života, se pochopitelně našla spousta teorií, které tuto možnost vyvracejí a poukazují na to, že tělo připomíná nevyvinuté embryo zvířete. Jenže jakého? Samotná autorka snímků tvrdí, že nemůže přestat myslet na to, o co vlastně jde a prosí přátele o sdílení. Ovšem je klidně možné, že je celá věc jen dalším internetovým fórem. Co myslíte vy?


Přečtěte si také