Extrém

14. července 2015 15:06

redakce Prima Lajk

ZÁHADA: Předpověděly 11. září a povídají si s princeznou Dianou. Američankám prý radí duchové!

Jednovaječná dvojčata Terry a Linda Jamiesonovy z USA prý věděly o útocích na světové obchodní centrum už rok předem. Duchové jim napovídají skrze automatické psaní, kdy ovládají prsty dvojčat a ta napíšou přesně to, co vyslanci záhrobí předpovídají. A nemýlí se.

Teroristické útoky se jim podařilo předpovědět v živém rozhovoru pro rádio rok před tím, než letadla do mrakodrapů narazila. „Mimo jiné jsme řekly, že k útokům dojde před rokem 2010 a že tisíce osob zahynou. Lidé byli udivení podrobnostmi, které jsme znaly,“ vzpomínají dvojčata.

Terry a Linda už také dopředu věděly o nepokojích v Baltimoru nebo bombovém útoku na maraton v Bostonu. Na slovíčko si taky skočily za princeznou Dianou nebo Michaelem Jacksonem. Jedna ze sester se s mrtvým vždy spojí a druhá zapisuje, co duch vzkazuje. Princezna Diana se prý nechala slyšet, že ji těší narození princátek George a Charlotte, jejichž babičkou by byla.

Američanky každý rok v lednu dávají stovky předpovědi na následujících dvanáct měsíců a nic si za to neúčtují. Teď dopsaly třetí knihu rozhovorů s celebritami, které zemřely moc mladé.

Více se o magických dvojčatech dočtete na jejich webu.


Přečtěte si také