Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Záhadná smrt! Holka se utopila v bazéně poté, co na baru vypila drink. Nikdo neví, co se stalo

Může za to alkohol, nebo drogy?
Vydáno: 16.07.2017
Mladá holka se utopila v bazénu

Luxusní rodinná dovolená v pětihvězdičkovém hotelu v Mexiku skončila tragédií. 20letá Abbey Connerová a její 22letý bratr Austin pili drink ve venkovním hotelovém baru, na který byli pozvání místní partou kluků. Nedlouho poté byli nalezeni v bazénu bezvládně plovoucí obličejem dolů. Ve vážném stavu byli převezeni do nemocnice. Austin přežil, Abbey však později v důsledku mozkové smrti umřela. Rodina z Wisconsinu přitom byla v hotelu jen dvě hodiny, když byla bezvládná těla sourozenců v bazénu nalezena. 

Ilustrační záběr z nesouvisejícího snímku

Japonský pornoprůmysl zasáhla tragédie! Herečka se UTOPILA při natáčení bukkake scény!

 Poslední věc, kterou si její bratr Austin pamatuje, je, že pije drink připomínající Jägerbomb – tedy panák Jägermeistera s pivem nebo Red Bullem – se skupinou týpků, kteří je pozvali. Pak už si vzpomíná až na probuzení v sanitce. Před osudným zatměním se necítil opilý a na předešlé schůzce s rodiči tak taky nevypadal. Tvrdil taky, že si nevzali žádný uklidňující nebo jiný prášek ani v letadle, ani v hotelu. Nekouřili prý ani marihuanu. Byl proto přesvědčen, že jim do drinku musel někdo z cizí party namíchat drogu.

Ani po šesti měsících od tragédie rodina stále neví, co se v Mexiku stalo. O několik týdnů později americká právnická firma zjistila, že mexická policie provedla omezené vyšetřování, které je však značně nedůvěryhodné. Zpráva neobsahuje výpovědi hostů, barmana, ženy, která údajně viděla, jak se Austin s Abbey nemohli dostat z bazénu, ani lékařů. Policisté mluvili pouze se třemi hotelovými pracovníky, manažerem bazénu a dvěma muži z ochranky, kteří sourozence vytáhli. Ti však o příčině či průběhu události nic neví. Zpráva neuvádí, jestli měl incident nějaké svědky a kdo všechno ho mohl vidět. Otevírá tak pouze další a další otázky, které zatím zřejmě zůstanou nezodpovězeny. 

Plastikový pár a jejich hrátky v bazénu.

GALERIE: Tohle už je moc! Živý Ken si užíval v bazénu s touto plastikovou Barbie. Nic nechutnějšího dnes neuvidíte!

Odvážné plavky na bazéně

FOTO: Ženu vyhodili z bazénu, měla prý příliš vyzývavé plavky! Co na nich bylo tak pobuřujícího?

Reklama
Článek je zařazen v: opilost, záhada, utopení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama