Extrém

26. listopadu 2015 12:14

Lenka Zajícová

Zamilovala se do muže, který byl na tlusté. Vykrmil si ji do neskutečných rozměrů!

Lásce neporučíš. O tom ví své o Patty Sanchez (51), která se zamilovala do muže se slabostí pro obézní ženy. Kvůli němu konzumovala až 13 000 kalorií za den!

Matka čtyř dětí se tak kvůli svému partnerovi ocitla na neuvěřitelné váze 323 kg. To byl pro ní poslední krok a ona si uvědomila, že ji láska pomalu ale jistě zabíjí.

Rozhodla se tedy, že dá svému partnerovi ultimátum: buď zhubne, nebo se rozejdou. On však hubenější partnerku nechtěl a Patty nezbylo nic jiného než si sbalit kufry. Rozhodla se rapidně změnit životní styl. „Když jsem začala mít problém dojít si na záchod, uvědomila jsem si, že je něco špatně. Chci tu být pro své děti a pro jejich vnoučata. Naučila jsem se vařit a změnila jsem stravu. Kila šla hned dolů.“

V minulosti se Patty moc neomezovala, ale ještě po porodu svého druhého dítěte měla velikost 40. Když byla se svým přítelem, který jí domů nosil celá odpolední menu od McDonalds, dostala se až na velikost 66. Nyní má velikost 60 a stále hubne. S výsledkem je náramně spokojená, jelikož už zhubla 40 kg a počet kalorií snížila na 3000 za den. Výsledek je hned znát, že?

Sdílejte článek

Přečtěte si také