Extrém

25. května 2015 16:57

Lucie Průchová

Žena si vyšla do lepší společnosti – Jaké bylo ale její překvapení, když zjistila, že ji doprovázel duch!

Šampaňské teklo proudem, hosté se skvěle bavili, pozváni byli jen ti vybraní – ale později se ukázalo, že ne jen oni. Na večírek se dostavil i jeden nevítaný host.

Felicity Cole z Tasmánie, která snímek pořídila, vysvětluje, že její fotoaparát zachytil něco, co ji prý velice překvapilo. Na fotografii se totiž ukázala strašidelná postava stojící na tanečním parketu.

Strašidelné je i to, že jsou vidět jen nohy, horní část těla chybí.

„Všimla jsem si tohoto divného obrazu, až když jsem nahrála fotografie do svého počítače. Dodávám, že Photoshop jsem neměla ani zapnutý. Jediné, co jsem s fotkami dělala, bylo to, že jsem je zaostřila a zesvětlila. Přemýšlela jsem, kdy přesně byl tento snímek pořízen,“ tvrdí dáma.

Fotografie byla pořízena v tmavé místnosti uvnitř „staré budovy“, se dvěma ženami, které jsou vidět, jak sedí u stolu v pozadí.

„Byl tam jen personál, který se pohyboval kolem hostů, ale nikdo u mě v té době nestál,“ vzpomíná. „Dokonce jsem fotku ukázala několika profesionálních fotografům, ale nikdo nebyl schopen mi tento jev vysvětlit.“

„Někteří z nás si myslí, že je to zvláštní druh energie nebo duch. Já osobně věřím v duchy, ale ještě nikdy předtím jsem nic podobného neviděla,“ dodává autorka snímku.

Lidé na sociálních sítích o fotce čile spekulují: Někteří prohlašují, že to mohou být dva lidé proti sobě, zatímco jiní píší, že je to jeden pohybující se člověk.

A co si o tom myslíte vy?

Další duchařské články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také