Extrém

21. srpna 2015 15:04

Tereza Javorová

ZEZADU?! 5 důvodů, proč byste měla alespoň jednou nastavit zadeček

V milostných radovánkách je díky médiím (nás nevyjímaje:) už máloco tabu. Nikomu už nepřijde divné během sexu mluvit sprostě, předvádět takovou akrobacii, že i celá Kámsútra proti tomu vypadá jako trapná rozcvička, nebo se mrskat bičíkem. Jedna praktika je ale stále zastřena obavami a pochybnostmi.

K análnímu sexu se stále většina žen staví odtažitě, instinktivně svírají půlky k sobě a představují si ho jako hloubení tunelu Blanka. Bolestivé, bizarnní a tak nějak bezútěšně zdlouhavé. I když přijít o panenství jim takový problém nedělalo, svůj řitní věneček si úzkostlivě chrání. Jenže doba jde dopředu, nároky na milenku jsou stále větší a za vaším ustrašeným pozadím vždy může stát odvážnější a vyšpulenější slečna.

Přitom se není čeho bát. Čím více budete anální sex tabuizovat a odsuzovat, tím větším postrachem se pro vás stane. A i když byste svoje zadní dvířka nikdy neměla otevírat silou (zvlášť bez pořádného promazání!), byla by škoda se jen kvůli předsudkům ochudit o nevšední zkušenost a dost možná skvělý zážitek! Proč se uvolnit a prostě to zkusit?

Dokud nezažiješ, nepochopíš - stokrát si můžete říkat, že by se vám to beztak nelíbilo, ale jak to víte, když to nezkusíte? V dětství jste taky nevěděla, kam se dávají při líbání nosy, dokud jste to nezkusila. Přestaňte tupě jako ovce jen přejímat názory ostaních kamarádek, které se třeba stydí přiznat, že se jim to líbilo, a raději se staňte ovečkou vlastního bači.

Silný zážitek - můžete si být jistá, že konečně po x letech stereotypního sexu zažijete něco silného a nevšeního. Ženy, které svoje zadní dvířka pootevřely, se vzrušením totiž přiznávají, že partnerův penis jim najednou přišel obrovský a silný. Navíc pocit, že jsou v tak zranitelné pozici, zcela odkázané na něžnost a citlivost partnera, je prý vystřelovala do extáze.

Porušení tabu - celý život děláte všechno správě a tak, jak se sluší a patří. Nikdy jste neukradla ani žvýkačky ze sámošky nebo nepředběhla ve frontě. Nemyslíte, že je na čase se trochu odvázat a být pro jednou zlobivou holkou? Seberte odvahu, odhoďte předsudky a užijte si fakt, že jste jednou vy tím, kdo boří mýty. Chybí vám už jen hrdinská bysta.

Přirozenost - už ve starověku byl anální sex přirozenou součástí milostného života. Ženy totiž musely vstupovat do manželství jako panny, ale milostné radovánky si chtěly užívat mnohem dříve. Tuto pokryteckou filozofii nicméně přijaly i dnešní, silně věřící Američanky. Do manželství vstupují sice jako Panny Marie, ale se zadkem Máří Magdaleny.

Prohloubení (důvěry) - partnerova sonda mezi půlkami nejenže důkladně prozkoumá vaši temnou hlubinu, o které jste si myslela, že navždy zůstane vnějšímu světu utajena, ale prohloubí i váš vztah a důvěru. Tedy pokud do vás muž nevrazí svoje beranidlo bez varování jako hřebec v říji a z vás místo slastného vzdechu vylezou jen oči z důlků. Ve správné poloze vás ale partner může stimulovat i na "osvědčených" místech a vy tak snáze dosáhnete orgasmu.

Sdílejte článek
Štítky manželství důvěra zadek Panna Marie anální sex Marie Magdalena Tunelový komplex Blanka

Přečtěte si také