Showbyznys

3. listopadu 2023 17:24

Josef Šťastna

Holčička s vánočním prasátkem je zpět. Je z ní sexy dáma a dál řeší zahnuté zuby

Vánoce jsou vlastně za pár dnů a v televizi nebude chybět ani legendární reklama s holčičkou, která chce vidět zlaté prasátko. Jak dnes Sandra Flemrová žije?

„A tati? Bude mít ty dlouhý zahnutý zuby nahoru?“ ptá se roztomilá holčička svého tatínka. „Musíš vydržet a budou i zuby,“ odpovídá otec při řezání stromečku. „Nene, já nemusím, já už ho vidím,“ reaguje malá dcera. Legendární hlášky z oblíbené reklamy zná snad každý, kdo má doma televizi. Spot byl do světa vypuštěn v roce 2002 a rychle se stal jedním ze symbolů českých Vánoc. V reklamě zazářila tehdy tříletá Sandra Flemrová. V roli tatínka se představil herec Josef Polášek.

Malou Sandru vzala do Prahy na casting maminka, filmaři si ji vybrali ze tří stovek dětí. „Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků, jako například koulovačku se štábem. Reklama se mně ale přesto silně zapsala do života,“ uvedla Sandra Flemrová v rozhovoru pro Kofolu s tím, že na televizní spot se vždy ráda podívá. „Točilo se to v lese u Mladé Boleslavi, sníh byl umělý... Točilo se to myslím na podzim. To divoké prase se bálo. Zjistila jsem pak, že je to takzvaný gaučák – doma vychované prase,“ doplnila Flemrová další detaily, o kterých jí vyprávěla maminka.

Na Vánoce se těší také Emma Smetana:

Před kameru se nakonec vrátila

Zdálo se, že roztomilou holčičku by mohla čekat kariéra ve filmovém průmyslu. I když se však zúčastnila dalších castingů, žádnou výraznou roli už nedostala. Před kameru se vrátila až o dvacet let později, šanci jí opět dala společnost vyrábějící oblíbený nápoj. Flemrová propagovala systém vratných skleněných lahví pod názvem Cirkulka.

Okouzlující Sandra také propadla kouzlu orientálních tanců a díky náročným cvikům si vypracovala skvělou postavu, kterou s chutí ukazuje na svém Instagramu.

Sandra Flemrová, která pochází z Rokycanska, se tedy profesionální herečkou nestala. Její život je dál spojený se zuby. Nejedná se ale o prasečí, nýbrž o lidský chrup. Flemrová totiž vystudovala obor zubní technik a dnes pracuje jako sestřička u zubaře.

Sdílejte článek
Štítky reklama Vánoce Mladá Boleslav herec Praha Kofola okres Rokycany Josef Polášek

Přečtěte si také