Showbyznys

30. října 2023 15:12

redakce Prima Lajk

Zlá a nechutná. Nela Slováková odporně urážela zesnulého Chandlera z Přátel

Někdy je lepší mlčet a vůbec se nevyjadřovat. To je pravidlo, kterým se bohužel neřídila brněnská podnikatelka Nela Slováková, která měla potřebu urážet zesnulého herce i jeho rodinu. Nikdo moc nechápe, kde se ve Slovákové vzala taková zloba a lidská malost.

Od smrti Matthewa Perryho, který tento svět opustil ve věku pouhých 54 let, uběhlo sotva pár hodin a celý svět byl v šoku. Přesně v tu chvíli naklusala na svůj Instagram Slováková a začala trousit moudra plná lidské malosti.

„Všechny věci se v životě dají řešit. Závislosti, užívání léků apod.! Jen slaboši je řešit neumí/nechtějí. Proto ani nevím, jestli je mi líto, že se opilý utopil ve vířivce. Pro své staré rodiče připravil na jejich stará kolena krásný dárek. Sobeckost největšího kalibru! Pardon,“ napsala Slováková do stories.

Nikdo moc nechápal, kde se toto v holce z Brna vzalo. Sama je totiž poslední, kdo by mohl někoho soudit kvůli životnímu stylu. O tom, co předváděla v minulosti v Brně, kolují po moravské metropoli barvité legendy. Pořád se také dají na internetu dohledat fotky, které ukazují, že Nela není žádná dáma, která má právo ostatní lidi urážet. Na pornografické snímky upozornil například web Antiyoutuber.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Nehoda Slovákové! Natáčela se při řízení. Pak vjela pod náklaďák

Navíc první zprávy, které uveřejnil web TMZ.com, nehovoří nic o tom, že by Perry umřel kvůli alkoholu. Naopak se celý život snažil pomáhat chybujícím lidem a šel příkladem, aby dokázali zvládat boj se svými démony a závislostmi.

Slováková navíc ukázala, že není schopná ani kritiku ustát. Když jí fanoušci začali vzkazovat, co si o ní myslí, tak svůj komentář raději odstranila. Nakonec začala tvrdit, že všechno myslela jinak, že to bylo blbě pochopeno a takové ty žvásty, co z pusy vypouští lidé, kteří chtějí říct něco na svou obranu, ale nic je nenapadá...

Nelo, toto fakt není omluva. Takhle trapně se nevymlouvají ani malé holky:

Sdílejte článek