návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

VIDEO: Předpověděli Simpsonovi vítěze fotbalového mistrovství světa? Seriál přišel s tímhle šíleným finále

Podařila se Simpsonovým další šílená předpověď?
Vydáno: 27.06.2018
Mají Simpsonovi další drsnou předpověď? 2
Autor: FOX Mají Simpsonovi další drsnou předpověď? 2

V tuto chvíli už není pochyb o tom, že scenáristé Simpsonových buď umí cestovat v čase, nebo se narodili s věšteckými schopnostmi. Seriál má na kontě již tolik bizarních, ale totálně přesných předpovědí, že tomu občas nerozumějí ani samotní tvůrci. No a teď je tady další.

Po výhře Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách, koupi studia 20th Century Fox zástupci Disneyho a vítězství USA v olympijském curlingu teď všichni otáčejí svoji pozornost k fotbalovému mistrovství světa. I o něm se seriál v minulosti zmínil, a podle následujícího videa, se ve finále utkají týmy Portugalska a Mexika.


Lidé z obou zemí se toho samozřejmě chytili a momentálně přicházejí s argumenty, proč si myslí, že se v této staré epizodě Simpsonových z roku 1997 mluví právě o letošním fotbalovém mistrovství. Finále totiž předcházel skandál mexických hráčů, kteří lehce dováděli s několika dámami před začátkem turnaje. Podobně jako se spekuluje, že tomu bylo letos. V tuto chvíli je navíc stále možné, že se oba týmu skutečně ve finále potkají. A pokud ano, mají tak Simpsonovi na krku další neuvěřitelnou trefu.

Proč bude Messi největším loserem letošního MS ve fotbale? 2

5 důvodů, proč je Messi největší loser letošního MS ve fotbale! Po tomhle už si za nároďák nezakope!

Neymar má vskutku krásnou ségru 1

GALERIE: Slavný fotbalista Neymar má nejvíc sexy ségru! Neuvěříte, s kým jí dovolil randit

Článek je zařazen v: Simpsonovi , Mistrovství světa ve fotbale 2018 , fotbal , seriál , Portugalsko , výsledky , Cristiano Ronaldo , Mexiko

reklama