Showbyznys

27. června 2018 15:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Předpověděli Simpsonovi vítěze fotbalového mistrovství světa? Seriál přišel s tímhle šíleným finále

Podařila se Simpsonovým další šílená předpověď?

V tuto chvíli už není pochyb o tom, že scenáristé Simpsonových buď umí cestovat v čase, nebo se narodili s věšteckými schopnostmi. Seriál má na kontě již tolik bizarních, ale totálně přesných předpovědí, že tomu občas nerozumějí ani samotní tvůrci. No a teď je tady další.

Po výhře Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách, koupi studia 20th Century Fox zástupci Disneyho a vítězství USA v olympijském curlingu teď všichni otáčejí svoji pozornost k fotbalovému mistrovství světa. I o něm se seriál v minulosti zmínil, a podle následujícího videa, se ve finále utkají týmy Portugalska a Mexika.

Lidé z obou zemí se toho samozřejmě chytili a momentálně přicházejí s argumenty, proč si myslí, že se v této staré epizodě Simpsonových z roku 1997 mluví právě o letošním fotbalovém mistrovství. Finále totiž předcházel skandál mexických hráčů, kteří lehce dováděli s několika dámami před začátkem turnaje. Podobně jako se spekuluje, že tomu bylo letos. V tuto chvíli je navíc stále možné, že se oba týmu skutečně ve finále potkají. A pokud ano, mají tak Simpsonovi na krku další neuvěřitelnou trefu.

Sdílejte článek
Štítky Simpsonovi Olympijské hry výsledky seriál Portugalsko Walt Disney finále fotbal USA Donald Trump Mistrovství světa ve fotbale Volba prezidenta Spojených států amerických Cristiano Ronaldo Mexiko Mistrovství světa ve fotbale 2018

Přečtěte si také