Virály

23. května 2023 19:17

redakce Prima Lajk

Modelku unesli a chtěli prodat na dark webu. Jak se jí podařilo utéct?

Britská modelka Chloe Ayling se podělila o děsivý příběh. Unesli ji dva muži, kteří jí chtěli prodat na dark webu. Co přesně se stalo a jak se jí podařilo zachránit?

Příběh, který byste chtěli sledovat tak maximálně z pohodlí domova a prostřednictvím televizní obrazovky. Chloe Ayling ho však zažila na vlastní kůži. V roce 2017 se coby modelka přihlásila na pracovní nabídku do italského Milána. Po příjezdu se však její snová budoucnost rázem rozplynula. Místo castingu na ni čekali dva muži, kteří je pomocí injekce aplikovali ketamin. Zdrogovanou ji pak naložili do auta a odvezli na farmu v Turíně.

Tam ji následně drželi šest dní  a vyhrožovali jí, že ji prodají jako sexuální otrokyni, pokud jim nezaplatí výkupné v přepočtu 7 milionů korun. Chloe se nakonec podařilo uniknout, a to tak, že svým únoscům vysvětlila, že má doma malého syna. U bratrů Lukasze a Michala Herbových se nakonec projevila lítost a soucit a Chloe pustili. Nakonec byli odsouzeni k 12 letům a 5 letům odnětí svobody.

O jejím šokujícím příběhu se nakonec rozhodla televize BBC natočit i minisérii. „Jsem nadšená, že se BBC rozhodla vyprávět můj příběh a že se svět dozví pravdu o tom, co se mi stalo včetně mnoha podrobností, které doposud nespatřily světlo světa,“ prohlásila Ayling.

Sdílejte článek
Štítky modelka dark web sexuální otrokyně únos Chloe Ayling

Přečtěte si také