Showbyznys

9. července 2024 10:48

Michaela Vlčková

Lela Vémola na staré unikátní fotce: Takto vypadala, než šla pod skalpel

KVIFF: Karlos Vémola v Karlových Varech

Lela Vémola (35) od svého mládí prošla neskutečnou proměnou. Podstoupila několik plastických operací a estetických úprav. Její blízká přítelkyně Petra Batthyányová sdílela na Instagramu snímek, na kterém je po boku své kamarádky Lely v době, kdy sexbomba ještě neměla na těle žádné úpravy.

Lela Vémola rozhodně nepatří mezi ženy, které by před svým okolím tajily, že podstoupily plastické operace. Ke svým fanouškům je zcela upřímná a nemá problém o svých úpravách hovořit zcela otevřeně.

Mohlo by vás zajímat: Lela Vémola se oblékla ve stylu panenky Barbie. Fanoušci nešetřili kritikou

Snímek, na kterém je Lela téměř netknutá, sdílela na Instagramu Petra Batthyányová v den, kdy manželka MMA zápasníka oslavovala narozeniny. Připomněla, že snímek byl pořízen před osmnácti lety. Už tehdy bylo patrné, že kráska má v oblibě výrazné líčení.

Mnozí uživatelé sociálních sítí pak spekulují nad tím, že Lele to dříve neskutečně slušelo a žádné plastiky ani nepotřebovala.

První plastiku podstoupila manželka zápasníka MMA Karlose Vémoly už v pouhých osmnácti letech. Tehdy si nechala zvětšit poprsí. Plastiku hrudníku podstoupila pak ještě čtyřikrát. Celkově podstoupila influencerka zhruba deset plastických operací. Nos si nechala upravovat dvakrát, naposledy kvůli operaci cestovala až do Íránu, kde si nechala opravit oční víčka.

Čtěte také: Lela Vémola naštvala fanoušky pravým kožichem. Nebudu přeci mrznout, brání se

Kvůli poslední plastice cestovala Lela do Turecka, kde si nechala odsát tuk z určitých partií těla, který se pak aplikoval do pozadí. Nedlouho poté oznámila, že v budoucnu již další operace v plánu nemá, především kvůli tomu, že špatně zvládá narkózy.

Lela Vémola si užila honosnou oslavu narozenin. Ukázala krásnou maminku:

Sdílejte článek
Štítky Instagram mládí narozeniny plastika Karlos Vémola Lela Ceterová plastiky Lela Vémola Petra Batthyányová

Přečtěte si také