TopStar

16. května 2019 11:00

Markéta Škorňová

Bez titulů a v soukromí: Tak chtějí Meghan s Harrym vychovávat svého syna Archieho

Že se manželé Meghan a Harry nechovají tak úplně podle královských standardů, není nic nového pod sluncem. Nyní se ale nechali slyšet, že si přejí udržet svého prvorozeného syna Archieho co nejdál od mediálního humbuku, který provází královskou rodinu po celé generace.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se již více jak týden těší z jejich prvorozeného děťátka, malého Archieho. Mohlo by se zdát, že kromě královské postýlky, čeká na syna prince Harryho i život bez soukromí a klidu.

Tomu však chtějí manželé zabránit. Podle deníku The Times udělá princ Harry maximum proto, aby malý Archie vyrůstal v klidu a soukromí, bez blesku fotoaparátů. I samotný Harry si své soukromí střeží- od tragické smrti jeho matky, princezny Diany, si je moc dobře vědom, jak může být novinářský hon na členy královské rodiny nebezpečný.

Takže zatímco princ George, jehož rodiči jsou Kate a William, byl během svých prvních měsíců ukazován veřejnosti pravidelně, u Archieho tomu tak rozhodně nebude. Rodiče se například rozhodli, že jejich syn nebude nositelem královského titulu. Má mu to tak v budoucnu pomoci vést co nejběžnější život.

Zatím to vypadá, že malý Archie Harrison se bude objevovat jen na velkých královských sešlostech, ale jinak se jeho rodiče budou snažit dopřát mu dětství v soukromí a bez královských povinností.

Sdílejte článek
Štítky britská královská rodina rodičovství dětství vévoda a vévodkyně ze Sussexu

Přečtěte si také