návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Odporný útok na syna Harryho a Meghan! Známý moderátor přirovnal královské dítě k opici. Krutě na to doplatil

První dítě prince Harryho a Meghan Markle, malý Archie, už se stal terčem hnusného rasistického útoku. Dostal moderátor, co si zasloužil?
Vydáno: 09.05.2019
Rasistický útok naštval celou Británii.
Autor: profimedia.cz Rasistický útok naštval celou Británii.

Nový člen královské rodiny, malý Archie, je na světě teprve pár dní a už jeho rodiče, princ Harry a vévodkyně Meghan, museli řešit první rasistický útok na jeho osobu. Známému britskému moderátorovi rádia BBC Danny Bakerovi totiž přišlo z nějakého záhadného důvodu vtipné přirovnat malé novorozeně k opici. Na svém Twitteru totiž zveřejnil fotku šimpanze s dvěma lidmi a s popiskem “královské dítě opouští nemocnici“. Asi si myslel, že je vtipný. Místo toho se ale ukázal jako velký rasista.

Ano, Britové sice malinko zajímá, jestli bude malý Archie barvou kůže spíše po mamince či tatínkovi, tohle už je ovšem extrémně přes čáru. Na Bakera se vzápětí sesypal takřka celý internet a začal ho označovat za odporného rasistu. Moderátor fotografii z Twitteru poté smazal a uvedl, že mu nedošlo, jaké vyvolá emoce. Už ovšem bylo pozdě. BBC svého moderátora na hodinu vyrazila a už s ním nechce mít nic společného. Snad budou Harry s Meghan podobných “fórku“ řešit v budoucnu co nejméně a Archie Harrison Mountbatten-Windsor bude mít co nejklidnější dětství.

Dítě Harryho a Meghan podle horoskopu. 1

Tohle čeká dítě prince Harryho a Meghan podle horoskopu! Vyroste z něj budoucí král, nebo sukničkář?

Harry a Meghan poprvé ukázali syna 2

Princ Harry a Meghan poprvé ukázali svého syna! Prozradili konečně, jak se jmenuje?

Článek je zařazen v: princ Harry , dítě , Archie , syn , porod , Harry a Meghan , vévodkyně Meghan , Meghan Markle , moderátor , Danny Baker , opice , rasistický útok

reklama