Dítě Harryho a Meghan podle horoskopu. 1
Autor: profimedia.cz Dítě Harryho a Meghan podle horoskopu. 1

Tohle čeká dítě prince Harryho a Meghan podle horoskopu! Vyroste z něj budoucí král, nebo sukničkář?

Publikováno: 07.05.2019
Co čeká v budoucnu nejmenšího člena královské rodiny? To nám může napovědět jeho znamení horoskopu!

reklama

Velká Británie, a s ní vlastně i celý svět, aktuálně slaví narození prvního potomka prince Harryho a jeho manželky Meghan Markle. Sice zatím ani nevíme, jak se jejich syn jmenuje, už teď je ovšem jisté, že bude celý život pod veřejným drobnohledem. Ostatně, už teď řada lidí čile spekuluje o tom, co z královského nováčka vyroste. Zdědí více vlastností po tatínkovi, či své mamince? S těmito otázkami nám může už nyní pomoci horoskopu! Jaký podle znamení zvěrokruhu a postavení hvězd malý klučina, jenž se narodil v 5:26 ráno ve znamení Býka, nakonec bude?

Vévodkyně Meghan konečně porodila! 1

Vévodkyně Meghan konečně porodila! Dočkal se princ Harry nakonec holky, nebo chlapečka?

Harry poznal Daphne hned

Dojemné! Babička si nemyslela, že ji princ Harry pozná. Když ji uviděl, udělal něco neuvěřitelného

Příznivci královské rodiny mohou nejspíše zůstat klidni, svými vlastnostmi a naturelem bude mít totiž dítě nejblíže ke své prababičce, královně Alžbětě II.. Bude konzervativní, stabilní a nebude měnit zvyky a své názory. Bude tak trochu ze staré školy, příznačné pro něj bude lpění na minulosti a konzervativních hodnotách. Nadále může vynikat slušným sebevědomím, vitalitou a zejména vůdcovskými či organizačními schopnostmi. Ani v těžkých časech mu však nebude chybět optimismus či jeho slunečná a radostná povaha. Zároveň ale bude vyžadovat maximální bezpečí skrze jistoty v podobě rodiny. Ke svým rodičům, princi Harrymu a vévodkyni Meghan, bude mít velmi blízký vztah. Bude je nadevše milovat, stejně jako oni jeho.

Vládkyně ascendentu mu nadělí i fyzickou krásu a v královské rodině nám vyroste další pohledný chlapík. Bude navíc roztomile rozpustilý a možná i zrzavý. V životě potká mnoho osudových a vášnivých žen. I když ho některé z nich nejspíš potrápí, on sám bude spíše věrným partnerem. Pokušení v něm však budou dřímat celý život. V královské rodině navíc rozhodně nezapadne. Úspěch mu je podle hvězd předurčen, i když se ho nejspíše dočká v pozdějším věku. Ani jemu se ovšem nevyhne pár negativní vlastností. Bude například směle utrácet peníze druhých.

Mají princové William a Harry utajeného bratra?

GALERIE: Tento muž tvrdí, že je utajeným bratrem princů Williama a Harryho. Má tyto jasné DŮKAZY! Věříte mu?

Čekají Harry s Meghan holčičku, nebo chlapečka? 1

Slavná kámoška Harryho a Meghan omylem prozradila pohlaví dítěte. Víme konečně, co se páru narodí?

reklama