GALERIE: Tento muž tvrdí, že je utajeným bratrem princů Williama a Harryho. Má tyto jasné DŮKAZY! Věříte mu?

Opravdu je britská královská rodina blízko obřímu skandálu, nebo se jedná jen o muže, jenž se chce na ní trapně přiživit?

Dvaapadesátiletý Australan Simon Dorante-Day je muž, o němž v Buckinghamském paláci nejspíš neslyší rádi. Již tři roky totiž tvrdí, že je prvorozeným a nemanželským synem prince Charlese a jeho současné manželky Camilly. Ta měla Simona porodit v roce 1966, kdy byla utajovanou milenkou tehdy sedmnáctiletého prince. V roce a půl ho adoptovali manželé Karen a David Dayovi, kteří předtím pracovali právě pro Buckinghamský palác. Ostatně, stejně jako jeho údajná babička Winifred. Právě ta mu prý několikrát napřímo řekla, že budoucí britský král je jeho skutečným otcem. Dayovi se pak ihned po adopci Simona přestěhovali do Austrálie, v níž žije muž dodnes.

O svém původu se snaží veřejnost přesvědčit už tři roky, nikdo mu ale vůbec nevěří. Nyní ovšem svou snahu o to, aby byl mediálně slyšet, ještě zvýšil. Prohlašuje, že má konečně důkazy v podobě šokujících fotek, které otcovství prince Charlese konečně potvrdí. A fotografie podle něho údajně nejsou jediným zásadním důkazem, jenž se snad v budoucnu chystá zveřejnit.

Ve svých obviněních jde ovšem ještě dál. V rozhovoru pro australský magazín New Idea tvrdí, že zesnulá princezna Diana o celé situaci věděla a před svou osudovou nehodou dokonce plánovala celý příběh zveřejnit. Dokonce si myslí, že právě to mohl být důvod její tragické smrti.

V tom, jestli mluví pravdu či říká totální nesmysly, by samozřejmě pomohly testy DNA. Žádný soud ovšem dle britského práva nemůže členy královské rodiny k tomuto kroku přinutit. Simon tedy bude muset jít tedy se všemi důkazy ven, jestli chce, aby ho brali lidé vážně. Tedy pokud vůbec nějaké má. Co myslíte, mluví pravdu, nebo jde jen o konspiračního blázna?


Přečtěte si také