Showbyznys

11. září 2018 11:47

redakce Prima Lajk

Princ Charles konečně přiznal, co si doopravdy myslí o Meghan Markle! Jeho slova vás naprosto šokují

Jak to má nástupce britského trůnu s manželkou svého milovaného syna Harryho? Panuje mezi nimi láska, nebo nenávist?

Vévodkyně Meghan je oficiální součástí britské královské rodiny už více než čtvrt roku a (nejen) britská média od té doby ráda spekulují, jaké má vztahy se zbytkem královské rodiny. Díky častým společným akcím se dá usoudit, že s královnou Alžbětou II. si bývalá herečka padla do noty a také její údajná rivalita s Kate asi nebude tak velká. Jak si ovšem rozumí se svým tchánem, princem Charlesem? Ten s Meghan na příliš společných akcí nejezdí a mnozí britští pisálkové proto rádi spekulovali, že nástupce britského trůnu manželku svého syna Harryho moc nemusí. Pravda je ovšem podle všeho zcela opačná.

Podle Vanity Fair, které se odvolává na člena královské rodiny, je totiž pouto mezi Charlesem a Meghan opravdu silné a on nedá na bývalou herečku dopustit. Jejich vztah se velmi posílil při královské svatbě, kdy vedl partnerku prince Harryho k oltáři místo jejího otce, s kterým má Meghan velmi špatné vztahy.

Mají k sobě velmi blízko, a dokonce spolu strávili (samozřejmě i s Harrym) týden na jednom z jejich královských sídel. Syn královny pak svou snachu v jejích prvních krocích v královské rodině velmi podporoval a ve svém okolí údajně rád prohlašuje, že Meghan je ta nejlepší věc, která jeho syna Harryho kdy potkala. Což jsou slova, která by možná od Charlese čekal málokdo. Meghan zkrátka dokázala na rodinu své lásky pořádně zapůsobit.

Sdílejte článek
Štítky vztah princ Harry Meghan Markle královská rodina přiznání Harry a Meghan

Přečtěte si také