Showbyznys

15. července 2018 12:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Meghan a Kate si poprvé vyšly samy na veřejnost. Manželce prince Harryho se ale lidé smějí kvůli tomuto detailu

Vévodkyně Meghan a Kate společně vyrazily na finále tenisového Wimbledonu. Čím na sebe manželka prince Harryho upozornila tentokrát?

Už zase ta Meghan! V poslední době se zdá, že novomanželka prince Harryho na sebe nechtěně upozorní prakticky vším, co udělá. Lidé ji buď kritizují za porušení královského protokolu, nebo se jí prostě jen smějí. To je případ i její návštěvy finále Wimbledonu. Zde si vůbec poprvé sama vyrazila pouze se svou švagrovou, vévodkyní Kate, a obě nechaly své slavné prince i královnu Alžbětu II. protentokrát doma.

Obě tak vyvrátily spekulace, že se v soukromí moc nemají v lásce. Manželky obou princů se totiž celou dobu mezi sebou náramně bavily a smály se jako je dvě malé školačky. Radost jim tak mohlo zkazit pouze to, že Meghanina dlouholetá kamarádka Serena Williams nakonec finále nevyhrála. A že si lidé zase našli maličký detail, za který se mohou Meghan Markle malinko smát.

Láska prince Harryho totiž všechny pobavila svým outfitem. Ten je sice na první pohled dokonale letní a ležérní, pár vtipálků si ovšem všimlo toho, že vypadá prakticky stejně, jako košile čárových rozhodčích právě na Wimbledonu! Také ti totiž často nosí košile s modrobílým vzorem, jen je ještě o něco tenčí. Někteří se jí proto smějí za další módní faux pas, další si zase neodpustili poznámku, že měla na Wimbledonu evidentně stát někde jinde. Jiní to však naštěstí berou s tím správným humorem a Meghan za její oblečení proto naopak chválí. Něco nám však říká, že zrovna z tohoto vtipného detailu si Meghan opravdu nic nedělá.

Sdílejte článek
Štítky trapas Alžběta II. princ Harry Serena WIlliams Meghan Markle košile Wimbledon kritika galerie Serena Williamsová finále Harry a Meghan Catherine, princezna z Walesu čárový rozhodčí

Přečtěte si také