Proč se Harry s Meghan nemohou držet za ruce?
Autor: profimedia.cz Proč se Harry s Meghan nemohou držet za ruce?

ODHALENO: Tohle je pravý důvod, proč princ Harry nemůže držet Meghan za ruku. Také je vám z toho smutno?

Publikováno: 12.07.2018
Proč už se princ Harry a vévodkyně Meghan nedrží za ruce tolik jako dříve? Může za to toto královské pravidlo!

reklama

Od královské svatby prince Harryho s bývalou herečkou Meghan Markle uplynuly skoro již dva měsíce a pár se od té doby ocitá pod drobnohledem. A lidé i odborníci přes královskou etiketu si v poslední době všímají veliké změny. Zatímco zpočátku držel princ Harry na společenských akcích Meghan neustále za ruce, v posledních týdnech to dělají čím dál méně a někdy to téměř vypadá, jako by se vzájemnému doteku vyhýbali. Že by velká láska mezi nimi pomalu vyprchávala? Kdepak, je to jen důsledek dalšího z přísných pravidel.

V oficiálním královském protokolu sice není o zákazu držení rukou ani slovo, i přesto se to v královských kruzích považuje za znak neprofesionality. V soukromí či v úzkém kruhu nejbližších je držení za ruku samozřejmě normální, na veřejnosti a zejména společenských akcích jsou ovšem princ Harry a Meghan v podstatě “v práci“ a vykonávají zde své povinnosti. Držení za ruce či romantické dotyky se zde, stejně jako v jiných zaměstnáních, považuje za neprofesionální a nemístné.

Zpočátku ovšem pár toto pravidlo často porušoval. Bylo to zejména kvůli tomu, že Meghan si údajně byla v královské společnosti velmi nejistá a on jako správný partner jí tím chtěl ukázat svou velkou podporu. Za skutečností, že se pak drží za ruce čím dál méně, pak kromě onoho pravidla stojí také fakt, že si je Meghan coby vévodkyně ve společnosti čím dál jistější a je už prakticky královskou profesionálkou. I přesto se občas, když si myslí, že se nikdo nedívá, za ruce vezmou.

Meghan Markle a její nohy.

GALERIE: Obří královský trapas?! Lidé nadávají Meghan za porušení přísného pravidla, kterým ztrapnila královnu

Proč Kate stála před Meghan? 1

FOTO: Tohle je pravý důvod, proč Kate zastiňovala na fotce Meghan! Z jakého důvodu si to královská rodina přála?

reklama