Showbyznys

15. června 2018 13:59

redakce Prima Lajk

FOTO: Tohle je pravý důvod, proč Kate zastiňovala na fotce Meghan! Z jakého důvodu si to královská rodina přála?

Proč stala Kate na fotce před Meghan?

Britská královská rodina žije zcela jiným způsobem života než my obyčejní smrtelníci. Mají pravidla, protokoly, zásady. Vše má svůj přísný řád a jakékoliv porušení se v minulosti přísně trestalo. Dnes už je to naštěstí trochu svobodnější, obzvlášť pro mladší členy rodiny, jakými jsou princové William a Harry. I oni a jejich krásné manželky ale občas ještě musí poslechnout.

Jako například nedávno, když se zástupci královské rodiny objevili na oslavě britských vojáků a došlo na focení. Spousta lidí si na fotce záhy všimla, že manželka Williama, populární Kate Middleton lehce zastínila mladší Meghan. A věřte tomu nebo ne, i to mělo svůj důvod.

Vzhledem k tomu, že William je starší než jeho bratr, má kromě práva na trůn také výhodu v tom, že musí vždy vystupovat jako první. A to samé platí i pro jeho ženu a děti. Právě z toho důvodu pak stála Kate na fotce před Meghan. Jak ale experti na královskou etiketu poznamenali, Meghan se i tak postavila velmi šikovně do středu fotky, takže působila dostatečně prominentně i ze zadní řady. Holka zkrátka ví, co dělá.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry královská svatba Meghan Markle královna královská rodina

Přečtěte si také