Proč Kate stála před Meghan? 1
Autor: profimedia.cz Proč Kate stála před Meghan? 1

FOTO: Tohle je pravý důvod, proč Kate zastiňovala na fotce Meghan! Z jakého důvodu si to královská rodina přála?

Publikováno: 15.06.2018
Proč stala Kate na fotce před Meghan?

reklama

Britská královská rodina žije zcela jiným způsobem života než my obyčejní smrtelníci. Mají pravidla, protokoly, zásady. Vše má svůj přísný řád a jakékoliv porušení se v minulosti přísně trestalo. Dnes už je to naštěstí trochu svobodnější, obzvlášť pro mladší členy rodiny, jakými jsou princové William a Harry. I oni a jejich krásné manželky ale občas ještě musí poslechnout.

Jako například nedávno, když se zástupci královské rodiny objevili na oslavě britských vojáků a došlo na focení. Spousta lidí si na fotce záhy všimla, že manželka Williama, populární Kate Middleton lehce zastínila mladší Meghan. A věřte tomu nebo ne, i to mělo svůj důvod.

Vzhledem k tomu, že William je starší než jeho bratr, má kromě práva na trůn také výhodu v tom, že musí vždy vystupovat jako první. A to samé platí i pro jeho ženu a děti. Právě z toho důvodu pak stála Kate na fotce před Meghan. Jak ale experti na královskou etiketu poznamenali, Meghan se i tak postavila velmi šikovně do středu fotky, takže působila dostatečně prominentně i ze zadní řady. Holka zkrátka ví, co dělá.

Meghan a další královský skandál 2

FOTO: Skandál královských rozměrů! Krásná Meghan urazila královnu tím nejhorším způsobem. Co provedla?

Za koho prý vyměnil Harry Meghan?

VIDEO: Tohle je prý děsivý důkaz, že pravá Meghan Markle je po smrti! Koho si princ Harry ve skutečnosti vzal?

reklama