reklama

reklama

Za koho prý vyměnil Harry Meghan?
Autor: profimedia Za koho prý vyměnil Harry Meghan?

VIDEO: Tohle je prý děsivý důkaz, že pravá Meghan Markle je po smrti! Koho si princ Harry ve skutečnosti vzal?

Publikováno: 12.06.2018
Je tohle jen další z fanouškovských teorií, nebo skutečně Meghan nahradila robotka?

reklama

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neuplynul ještě ani měsíc, takže není divu, že je to stále poměrně čerstvé téma a lidé na internetu se na něm snaží přiživit, jak můžou. Jedním z těch, který využil královského páru je uživatel Sabaoooooy, který zveřejnil na Youtube video Harryho a Meghan z britské soutěže Británie má talent. Po odvysílání epizody, v níž byli v publiku vyzpovídáni moderátorem, byli totiž lidé přesvědčeni, že byla Meghan nahrazen robotem. Očividně se ve skutečnosti vůbec nejednalo o královskou dvojici, přesto to zmíněný uživatel na svém Youtube kanálu tvrdil a rozhodl se poukázat na to, že je na ní něco špatně.

Ke zveřejněným záběrům přidal také vysvětlení, v němž uvádí, že ústa Meghan se nehýbou. Zmatený z toho, co viděl, pak došel k „logickému“ závěru, že jsou to roboti, kteří jsou dílem iluminátů. Ano, možná to tak na první pohled vypadá, jenže vysvětlení je ve skutečnosti mnohem jednodušší. Tito podivní (ne)lidé byli totiž normální diváci v publiku, kteří na sobě měli čerstvé voskové masky prince Harryho a Meghan. Ti totiž pravděpodobně měli jiné lepší a důležitější věci na práci než účast na finále talentové soutěže. I navzdory tomuto poměrně logickému vysvětlení byli lidé i dál přesvědčení, že se jednalo o roboty, zvláště v případě Meghan. No, ve videu níže se můžete sami podívat, jestli byste se přidali na stranu racionality, nebo uživatelských teorií.

 

 

Kvůli čemu lidé nadávají Meghan Markle? 2

FOTO: Lidé nadávají Meghan za porušení tohoto přísného pravidla! Co si dovolila manželka prince Harryho udělat na veřejnosti?

Parodie královské svatby 1

VIDEO: Z téhle parodie královské svatby budete brečet smíchy! Co si říkali Harry s Meghan během největší události roku?

reklama